Strona główna Wydarzenia Świdnica O turystyce przy lokalnych specjałach. Jarmark Wyrobów Tradycyjnych zawita na świdnicki Rynek

O turystyce przy lokalnych specjałach. Jarmark Wyrobów Tradycyjnych zawita na świdnicki Rynek

0

Pochodzące od regionalnych producentów miody, sery, konfitury, eko-wyroby, a także rękodzieło. Od wtorku na świdnickim Rynku będzie można nabyć wyroby i zapoznać się z ofertą wystawców z różnych zakątków Dolnego Śląska, którzy zaprezentują się podczas Jarmarku Wyrobów Tradycyjnych.

Jarmark Wyrobów Tradycyjnych na świdnickim Rynku

Miody pitne i wina z upraw mołdawskich, miody tradycyjne, sery, konfitury, eko-wyroby, wyroby mięsne, galanterię, zabawki, produkty z drewna, czapki, kapelusze czy też zdobione słodycze – to wszystko będzie można kupić na świdnickim Rynku podczas Jarmarku Wyrobów Tradycyjnych. Zapraszamy we wtorek, 5 października i w środę, 6 października w godzinach od 10.00 do 18.00 – zachęcają świdniccy urzędnicy.

Jarmark towarzyszyć będzie odbywającemu się w Świdnicy Kongresowi Turystyki Polsko-Czeskiej. Kongres zaplanowany jest w formie tradycyjnego spotkania. Na liście osób, które wygłoszą prelekcje i poprowadzą warsztaty merytoryczne dla uczestników są, m.in.: prof. WSB dr hab. Marek Nowacki, prof. UEW dr Piotr Zawadzki, prof. AWF dr hab. Zygmunt Kruczek, mgr Marek Ciechanowski z Dolnośląskiej Izby Turystyki, prof. UEW dr hab. Piotr Gryszel. Podczas kongresu zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu na „Najlepszy produkt i usługę turystyczną polsko-czeskiego pogranicza”. Więcej informacji oraz program wydarzenia na stronie internetowej kongresu.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykuł„Wesele” w nowym wydaniu. Premiera filmu Smarzowskiego już za tydzień [KONKURS CINEMA3D]
Następny artykułMecz na absolutnym szczycie tabeli! [RELACJA LIVE]