Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim kinie CINEMA3D od 15 do 21 października 2021r.

PREMIERY:
RON USTERKA-POKAZY PRZEDPREMIEROWE 16.10 i 17.10 godz. 12.55
USA; Animacja; od 5 lat 107 min.
„Ron usterka” wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń. Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

FURIOZA-POKAZ PRZEDPREMIEROWY 16.10 godz. 21.40
Polska; Dramat; od 15 lat 139 min.
„Furioza” to sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości? Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

AINBO-STRAŻNICZKA AMAZONII
USA/Peru; Animacja/Komedia; od 5 lat  84 min.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

10.50  15.20

* Seans tylko w sobotę i niedzielę zamiast godz.13.00

VENOM 2: CARNAGE-PREMIERA-15.10
USA; Akcja/Science-Fiction; od 15 lat  97 min.

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddie’m Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela. Reżyserem produkcji jest Andy Serkis.

10.30  16.00  18.15  20.30
* Seans tylko w sobotę i niedzielę zamiast godz.13.00

OSTATNI POJEDYNEK-PREMIERA-15.10
USA/Wielka Brytania; Dramat Historyczny; od 15 lat  152 min.

Opowieść o zdradzie i zemście rozgrywająca się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym.

18.30

WILK NA 100%
Australia; Animacja/Komedia;  96 min.

Poznajcie włochatą watahę wilkołaków i kandydata na ich nowego przywódcę, którego niecodzienny wygląd niezbyt pasuje do wilczego kanonu.

12.00*  13.00  16.15
* Seans tylko w sobotę i niedzielę zamiast godz.13.00

WESELE
Polska; Dramat;  od 15 lat 135 min.

Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

14.10  17.05  20.00-seanse w piątek, sobotę i niedzielę
14.20  17.15  20.10-seanse od poniedziałku do czwartku

NIE CZAS UMIERAĆ
USA/Wielka Brytania; Akcja/Sensacyjny;  od 15 lat 163 min.

James Bond wycofał się z czynnej służby i spokojnie spędza czas na Jamajce. Tymczasem jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Chodzi o uprowadzonego naukowca, którego trzeba wyrwać z rąk porywaczy. Misja okazuje się o wiele bardziej zdradziecka, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego przestępcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

12.55  17.25  20.50

RODZINKA RZĄDZI
USA; Animacja/Komedia  107 min.

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek , Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

11.10*  13.35

* Brak seansu w piątek i czwartek

TEŚCIOWIE
Polska; Komedia  od 15 lat; 81 min.

Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.

21.40*

* Brak seansu w sobotę

PSI PATROL FILM
USA; Familijny 86 min.

Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu „Psi patrol”. To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.

10.00-brak seansu w środę
12.10-brak seansu w sobotę i niedzielę

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/Materiały: Cinema3D/

Poprzedni artykułSofa dwuosobowa rozkładana z funkcją spania – solidnie i komfortowo
Następny artykułBrat już adoptowany. Michaś został sam