Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim kinie CINEMA3D od 8 do 14 października 2021r.

PREMIERY: 
WILK NA 100% -PREMIERA-08.10.2021
Australia; Animacja/Komedia;  96 min.

Poznajcie włochatą watahę wilkołaków i kandydata na ich nowego przywódcę, którego niecodzienny wygląd niezbyt pasuje do wilczego kanonu.

10.00*  14.00  16.10
* Brak seansu we wtorek i środę

WESELE-PREMIERA-08.10.2021
Polska; Dramat;  od 15 lat 135 min.

Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

11.10  14.25  17.20  19.00  20.15

NIE CZAS UMIERAĆ
USA/Wielka Brytania; Akcja/Sensacyjny;  od 15 lat 163 min.

James Bond wycofał się z czynnej służby i spokojnie spędza czas na Jamajce. Tymczasem jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Chodzi o uprowadzonego naukowca, którego trzeba wyrwać z rąk porywaczy. Misja okazuje się o wiele bardziej zdradziecka, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego przestępcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

13.20*  17.05  18.25  20.30  21.45

* Brak seansu w środę

FATIMA
USA/Portugalia; Dramat;  od 8 lat 114 min.

Rok 1917. Matka Boska objawia się trójce portugalskich dzieci.

10.50*
* Brak seansu w poniedziałek, wtorek i środę

RODZINKA RZĄDZI
USA; Animacja/Komedia  107 min.

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek , Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

12.15  14.40  16.40

JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM
USA; Familijny/Komedia; od 7 lat   91 min.

Olivier ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Olivier przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo – na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Olivier i Henry ruszają do akcji! Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.

12.15*
* Seans w sobotę, niedzielę, poniedziałek i czwartek

NAJMRO.KOCHA, KRADNIE, SZANUJE.
Polska; od 15 lat; Komedia/Akcja  96 min.

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie „Najmro” wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

21.50*
* Seans w piątek, poniedziałek i czwartek

SMALL WORLD
Polska; Dramat/Kryminał; od 15 lat  117 min.

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Do czego będzie zdolny policjant, prowadzący śledztwo w sprawie?

21.50*
* Seans tylko w niedzielę i środę

TEŚCIOWIE
Polska; Komedia  od 15 lat; 81 min.

Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.

21.50*
* Seans tylko w sobotę i wtorek

PSI PATROL FILM
USA; Familijny 86 min.

Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu „Psi patrol”. To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.

10.10*
* Brak seansu we wtorek i środę

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/Materiały: Cinema3D/

Poprzedni artykułWarszawa – miasto wielu możliwości
Następny artykułMoc atrakcji już jutro w Galerii Świdnickiej