Strona główna Wydarzenia Świdnica Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców w Świdnicy

Bezpłatna konferencja dla przedsiębiorców w Świdnicy

0

Jak dobrze przygotować swoją firmę na Nowy Ład, jak skutecznie zarządzać i motywować w czasach pandemii, jakie są możliwości transformacji energetycznej w polskich przedsiębiorstwach – to niektóre z tematów konferencji „Świdnica Przedsiębiorcom”, która odbędzie się 21 października w Świdnicy.

– Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm stawiających na rozwój biznesu lokalnego, nawiązywanie relacji i współpracy, cieszę się, że mamy przyjemność współorganizować w Świdnicy kolejną edycję – mówi Sylwia Petryna CEO Petra Consulting, pomysłodawczyni cyklu konferencji pod hasłem Miasto Przedsiębiorcom (odbyło się już kilka edycji również w Wałbrzychu i Szczawnie-Zdroju).

Tematem przewodnim konferencji „Świdnica Przedsiębiorcom” jest: Nowa perspektywa prowadzenia działalności gospodarczej.

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy: Klaster Świdnicka Energia Odnawialna jako narzędzie transformacji energetycznej,  różne pokolenia – nowe możliwości. Generacja X,Y i Z, czyli zespoły wielopokoleniowe w organizacjach – jak zrozumieć i być zrozumianym,  komunikacja i mediacje jako kluczowy czynnik skutecznego zarządzania i motywowania pracowników w warunkach pandemii,  informacje dotyczące nowych uwarunkowań prawnych związanych z Nowym Ładem – jak zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy?

Konferencja odbędzie się 21 października (czwartek), w godzinach 10:00-14:00, miejsce: hotel FADO, ul. M. Konopnickiej 6 w Świdnicy.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem tego linku:

https://bit.ly/swidnica-przedsiebiorcom

Organizatorami wydarzenia są Petra Consulting, Gminne Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Świdnicy, Urząd Miejski w Świdnicy, Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

/inf. organizatora, opr. red./

Poprzedni artykułBieg Niepodległości w Świdnicy. Od 18 października ruszają zapisy
Następny artykułPrawie pół roku od uchwały Rady Miejskiej udało się oczyścić brzegi Bystrzycy