Strona główna 0_Slider Walczą w Wierzbicach o piątą z rzędu pełną pulę

Walczą w Wierzbicach o piątą z rzędu pełną pulę [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozpoczną za moment kolejne spotkanie o czwartoligowe punkty. Naszym rywalem jest beniaminek ligi – WKS Wierzbice, który podejmować nas będzie na swoim terenie. Start meczu o 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Rozpoczynamy w składzie: Kot, Sowa, Salamon, Barros, Kasprzak, Zygadło, Szuba, Białasik, Kozachenko, Tragarz, Myrta.

1′ – pierwszy gwizdek arbitra z KS Legnica.

3′ – długa piłka na Tragarza – bramkarz rywali w ostatniej chwili uprzedził rozpędzonego skrzydłowego biało-zielonych.

6′ – pierwszy strzał na bramkę w tym spotkaniu – niecelna główka jednego z zawodników gospodarzy. Od bramki rozpocznie Kot.

8′ – odpowiedź Szuby – mocne uderzenie z dystansu, ale piłka minęła światło bramki.

11′ – po wrzutce Sowy piłka trafia w dłoń jednego z obrońców rywali – sędzia nie zdecydował się jednak wskazać na wapno.

14′ – rośnie przewaga świdniczan – coraz mocniej naciskamy na defensywę miejscowych.

14′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu rożnego – głową uderza Sowa, niestety niecelnie.

15′ – Tragarz strzela z dystansu – piłka przelatuje obok bramki.

17′ – Tragarz brutalnie zatrzymany przez jednego z zawodników WKS-u, który w ogóle nie był zainteresowany piłką. Za to zagranie otrzymał tylko upomnienie…

20′ – Tragarz wraca do gry i już szuka gola strzałem z dystansu – znów niestety dla nas próba niedokładna.

22′ – jedna z nielicznych akcji przeciwników kończy się gole. Wrzutka z okolicy narożnika pola karnego, celna główka i 1:0 dla WKS-u Wierzbice! Zawodnicy świdniccy reklamowali pozycję spaloną i wydaje się, że mogli mieć rację, ale nic to nie dało. Trzeba odrabiać straty!

28′ – coraz mocniejszy nacisk naszych piłkarzy – parę razy zakotłowało się w polu karnym WKS-u, ale to miejscowi mieli okazję na 2:0 – Kot dobrze wybronił sytuację jeden na jednego.

31′ – znakomita piłka do Kozachenki – nasz zawodnik w niezłej sytuacji niestety chybił – to była dobra okazja na doprowadzenie do wyrównania.

33′ – znów bilard w polu karnym WKS-u – strzały Myrty i Zygadły zablokowane!

35′ – z 25 metrów uderza Szuba – dobrze interweniuje bramkarz.

38′ – kontra przeciwników – uderzenie na bramkę Kota niecelne.

44′ – obraz gry się nie zmienia – gospodarze bardzo głęboko cofnięci, bronią korzystnego rezultatu.

45′ – koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1.

Rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

47′ – blisko groźnej sytuacji Kozachenko – nasz zawodnik niedokładnie przyjął niestety futbolówkę i ta padła łupem bramkarza.

49′ – Sowa uderza z okolicy 20. metra – niecelnie.

53′ – rzut rożny dla naszej drużyny – znów dobrze radzą sobie defensorzy gospodarzy.

56′ – Myrta w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę WKS-u, strzelać z 16 metrów próbował jeszcze Szuba, ale również został powstrzymany.

60′ – boisko opuszcza Zygadło, w jego miejsce Kotfas.

62′ – kolejne zamieszanie w polu karnym – piłka jak zaczarowana nie chce przekroczyć linii bramkowej.

65′ – coś niemożliwego – strzał z 16 metrów Szuby w ostatniej chwili zablokowany.

67′ – Myrta z linii pola karnego uderza minimalnie niecelnie.

72′ – nie chce na razie piłka wpaść do sieci WKS-u – cały czas miażdżąca przewaga świdniczan w posiadaniu piłki, ale co z tego…

72′ – Kozachenko – żółta kartka

75′ – Kozachenko mocno uderzał z ostrego kąta – obok bramki.

77′ – Polak zmienia Białasika.

79′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego Szuby – piłkę głową uderza Sowa… Poprzeczka – to jest niemożliwe co dzieje się w Wierzbicach.

81′ – Trzyna za Kozachenkę

83′ – Sowa znów obija poprzeczkę, piłka pod odbiciu od niej spadła w okolice linii bramkowej – gola niestety nie ma – taka decyzja sędziów.

84′ – po długim słupku uderza Szuba – końcami palców piłkę trącił bramkarz rywali.

88′ – kolejne wrzutki w pole karne gospodarzy – bez efektu bramkowego.

89′ – sam na sam z bramkarzem wychodzi Sowa… Strzela niestety wprost w golkipera!

90′ – sędzia dolicza 4 minuty!

90+1′ – Tragarz z dystansu trafia – łapiemy remis 1:1 i szybko biegniemy po piłkę!!!

90+2′ – co tu się dzieje – Tragarz mija rywala w polu karnym i trafia na 2:1!!!

koniec meczu – wygrywamy po szalonym spotkaniu 2:1 – granie do końca się opłaca, a granie piłką przeważnie się obroni…(!)

Poprzedni artykuł„Different Point of View”. Festiwalowe kino plenerowe w Wierzbnej [FOTO]
Następny artykułWypadek na drodze Strzegom-Morawa. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]