Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy walkę o półfinał Pucharu Polski!

Rozpoczynamy walkę o półfinał Pucharu Polski! [RELACJA LIVE]

0

W ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej dochodzi do derbowego starcia dwóch ekip z terenu powiatu świdnickiego. Przedstawiciel grupy zachodniej IV ligi – Granit Roztoka podejmuje wicelidera grupy wschodniej IV ligi – IgnerHome Polonię-Stal Świdnica. Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE – startujemy przed godz. 16.00.

Zawodnicy już na murawie, za moment rozpoczęcie spotkania.

1′ – mamy pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy starcie dwóch czwartoligowców.

2′ – bardzo dobra, składna akcja biało-zielonych zakończona uderzeniem Trzyny z okolicy linii pola karnego – dobrze broni bramkarz Granitu.

4′ – stały fragment gry – gospodarze uderzają głową – piłka wyraźnie mija bramkę Kot.

5′ – jeszcze jedna próba miejscowych – strzał z dystans niedokładny.

7′ – Smutek znajduje się w dobrej sytuacji – mocne uderzenie, lecz broni Kot.

10′ – dwie fantastyczne okazje świdniczan – bramkarz Granitu znakomicie broni uderzenia Sowy i Myrty.

13′ – znów groźnie uderza Smutek – ponownie skutecznie interweniuje Kot.

16′ – w polu karnym znajduje się Zygadło – strzela mocno, ale w środek bramki i piłka pada łupem golkipera.

18′ – gospodarze mają szczęście – piłka zatańczyła na linii bramkowej drużyny Granitu.

19′ – podkręcają tempo goście – Kozachenko groźnie uderzał po długim słupku – kolejna dobra interwencja bramkarza Granitu.

21′ – Myrta walczył o piłkę w polu karnym – skutecznie radzi sobie defensywa miejscowych.

23′ – Kusio odgrywa do Paszkowskiego – ten mocnym uderzeniem próbował zaskoczyć bramkarza z okolicy narożnika pola karnego. Cały czas golkiper Granitu zachowuje jednak czyste konto.

25′ – piłka po mocnym dośrodkowaniu Kozachenki obija słupek.

28′ – dośrodkowują świdniczanie piłkę z rzutu rożnego, a konkretnie Szuba, piłkę z bliskiej odległości do sieci pakuje Myrta – 1:0!!!

30′ – Myrta kropnął potężnie zza linii pola karnego i jest już 2:0!!! Piłka do drodze odbija się jeszcze od poprzeczki i zatrzepotała w sieci.

33′ – Salamon główkuje – piłka przeleciała nad poprzeczką.

36′ – spokojniejsze tempo meczu – cały czas biało-zieloni wydaje się kontrolują przebieg wydarzeń na murawie.

38′ – groźnie z prawej strony boiska dośrodkowywał Paszkowski – akcję próbował zamknąć Myrta, ale nieskutecznie.

39′ – bardzo dobrze w polu karnym z obrońcą poradził sobie Zygadło, ale piłkę po jego uderzeniu pewnie wyłapał już bramkarz roztoczan.

40′ – Smutek uderza z ostrego kąta – dobrze broni Kot.

41′ – Szuba dogrywa do Trzyny, ten oddaje mu piłkę z powrotem i Wojtek mocnym uderzeniem z okolicy linii pola karnego strzela na 3:0!!!

44′ – uderzał groźnie Kozachenko – futbolówkę odbił bramkarz Granitu.

45′ – koniec pierwszej połowy – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica prowadzi 3:0.

46′ – wiele się zmienia w ekipie ze Świdnicy – na boisko wchodzą Polak, Pasek (debiut), Michta i Białasik. Boisko opuszczają Szuba, Myrta, Zygadło i Sowa.

47′ – Trzyna dogrywa do Paska – uderzenie naszego zawodnika broni bramkarz Granitu.

49′ – znów uderza Smutek i ponownie dobrze w bramce spisuje się Kot.

53′ – Paszkowski – żółta kartka.

55′ – z walki nie rezygnują roztoczanie szukając swoich szans. Zamieszanie w świdnickim polu karnym, ale wszystko skończyło się po myśli zawodników gości.

61′ – Kasprzak zmienia Kozachenkę.

65′ – tempo meczu spadło – przy piłce utrzymują się biało-zieloni, ale nie mogą na poważnie zagrozić w ostatnich minutach bramce Granitu.

67′ – Michta uderzał na bramkę Granitu – dobrze interweniował golkiper ekipy z Roztoki.

70′ – rzut rożny dla gospodarzy – Granit pakuje piłkę do sieci i jest 1:3!!!

74′ – świdniczanie wracają do gry piłką, lecz nie są już w tak komfortowej sytuacji. Sporo zmian mocno rozregulowało naszą grę i jak na razie obniżyło niestety poziom.

75′ – Polak groźnie uderzał po długim słupku – piłka niewiele, ale jednak minęła światło bramki.

78′ – Polak bardzo dobrze dogrywał do Paska, ten trafił w futbolówkę niedokładnie.

79′ – kontra Granitu – uderzenie na naszą bramkę, lecz pewnie chwyta piłkę świdnicki golkiper.

80′ – Pasek dorzuca piłkę z lewej flanki boiska, efektownym wolejem popisuje się Kasprzak – niestety dla strzelca piłka mija światło bramki.

84′ – Paszkowski źle dogrywał do Kota – przed szansą znalazł się jeden z zawodników gospodarzy, lecz skończyło się na zagrożeniu.

86′ – uderzenie Michty zablokowane, będzie rzut rożny. Pewnie interweniują defensorzy Granitu.

88′ – bliski przedarcia się przez defensywę rywali był Pasek – finalnie górą jednak obrońca miejscowych.

89′ – Pasek traci piłkę – Granit wyprowadza akcję na 2:3!!!

90′ – sędzia dolicza 3 minuty.

90+3′ – Smutek znajduje się w polu karnym i trafia w poprzeczkę!

koniec meczu – IgnerHome Polonia-Stal Świdnica po delikatnie mówiąc bardzo słabym występie w drugiej połowie pokonuje Granit Roztoka 3:2!

Poprzedni artykułJak udzielać pierwszej pomocy? Zapraszają na bezpłatne warsztaty
Następny artykułPo urodzinach u dziennikarza poseł PO z okręgu wałbrzyskiego oddał się do dyspozycji przewodniczącego Donalda Tuska