Strona główna 0_Slider Poszukują zaginionego 17-latka. Może przebywać w rejonie Świdnicy

Poszukują zaginionego 17-latka. Może przebywać w rejonie Świdnicy

0

Trwają poszukiwania zaginionego 17-letniego Kacpra Pikuły, który ostatni raz był widziany 13 września w Kątach Wrocławskich. Nastolatek może przebywać w rejonie Świdnicy. Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policją.

13 września br. z rejonu ulicy 1. Maja w Kątach Wrocławskich oddalił się nieletni Kacper Pikuła. 17-letni mężczyzna do dziś nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktował się z najbliższymi. Dlatego też po wpłynięciu informacji o tym zdarzeniu policjanci rozpoczęli czynności pod kątem prowadzenia poszukiwań opiekuńczych – informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Rysopis: wzrost około 180cm, krępej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, lekki zarost – broda, oczy koloru niebieskiego. Nastolatek ubrany w szarą bluzę z napisem NEW BALANCE, szare krótkie spodenki, czarne buty sportowe z białymi paskami. Chłopak może przebywać we Wrocławiu lub w rejonie Świdnicy.

Osoby posiadające wiedzę na temat możliwego miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Kątach Wrocławskich pod numerem telefonu 47 871 67 20 lun numerem alarmowym 112.

/KMP Wrocław, opr. mn/