Strona główna Artykuł sponsorowany Metalowe półki do szaf biurowych i nie tylko

Metalowe półki do szaf biurowych i nie tylko

0

Meble metalowe znajdują zastosowanie w wielu miejscach, takich jak gabinety lekarskie i kosmetyczne, biura, warsztaty, pomieszczenia socjalne czy magazyny. Są one często zgodne z wymogami zasad higieny pracy, funkcjonalne, niezwykle wytrzymałe.

Metalowe półki istotnym elementem mebli biurowych
Szafy biurowe służą do przechowywania dokumentów, magazynowania artykułów biurowych i innych przedmiotów, narzędzi itp. W zależności od tego, gdzie są umieszczone oraz czemu dokładnie służą, są odpowiednio wyposażone. Szafy z pomieszczeń socjalnych mają miejsce na wieszaki i półkę na buty, szafa w biurze posiada półki na teczki, dokumenty i segregatory, ta w gabinecie medycznym dostosowana jest do przetrzymywania teczek pacjentów objętych RODO i tajemnicą lekarską, albo leków. Metalowe półki to niezbędne wyposażenie szaf metalowych, szczególnie, że można regulować ich ilość i wysokość. Muszą być wytrzymałe i odpowiednio zamontowane, zgodnie z dopuszczalnym obciążeniem. Metalowe półki dostosowuje się do konkretnych modeli szaf, są łatwe w montażu i dostępne w wielu kolorach.

Meble metalowe – nowoczesne i praktyczne
Wszyscy, którzy urządzają wnętrza w sposób industrialny lub klasyczny i zależy im na meblach funkcjonalnych, powinni rozważyć zakup mebli metalowych. Niegdyś spotykane w magazynach i warsztatach, dzisiaj są częstym widokiem w biurowcach i gabinetach. Są to szafy wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, na ogień, na wyłamanie zawiasów, zarysowania. Jest to niezwykle istotne, szczególnie w przypadku przechowywania ważnych dokumentów lub akt osobowych. Szafki odzieżowe muszą zaś zagwarantować bezpieczeństwo przechowywanych nich rzeczy prywatnych. Mimo solidnej konstrukcji to są łatwe w przesunięciu i przestawieniu a metalowe półki oraz ich właściwy układ pozwalają trzymać w szafie przedmioty o różnych gabarytach.

Metalowe półki – jakość i atrakcyjna cena
Lobby Sklep oferuje swoim klientom szeroki wybór szaf i regałów. Każde z nich wykonane jest odpowiedniej grubości blachy i wyposażone w metalowe półki o właściwych wymiarach, półki bowiem przeznaczone są do konkretnych typów szaf.

Nie bez znaczenia jest typ szafy, skrzydłowa czy żaluzjowa oraz wymiary. Metalowe półki dostępne są w kolorach odpowiadających kolorom mebli, by mogły stanowić spójną całość. Półki łatwo się montuje i demontuje, dzięki czemu można dowolnie zmieniać i różnicować ich wysokości. Cena nie jest wygórowana a jest adekwatna do mebli od najlepszych producentów polskich.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCel osiągnięty, ale druga połowa na duży minus…
Następny artykułPola Nadziei: tysiące żonkili posadzą na placu Grunwaldzkim, by przypomnieć o idei pomagania