Strona główna Temat dnia Kiermasz na Pogodnej 3. Pożegnanie lata ze schroniskiem dla zwierząt

Kiermasz na Pogodnej 3. Pożegnanie lata ze schroniskiem dla zwierząt

0

Stoiska ze schroniskowymi gadżetami, słodkościami oraz masą fantów będą czekać na wszystkich chętnych 26 września od godziny 11.00 w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Pogodnej 3 w Świdnicy. Na uczestników kiermaszu na pożegnanie lata będą czekali pracownicy, wolontariusze, a także specjaliści od psiej i kociej natury.

Nasi wolontariusze i pracownicy przygotują dla gości kiermasz fantów i ciast, a dodatkowo swoje wsparcie oferuje FAIR PLAY – W Zgodzie z Naturą Psa – Anna Nuzbańska, która współpracuje ze schroniskiem od początku 2020 roku.  Dodatkowo będzie szansa wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych z tworzenia zabawek dla kotów, czy wysłuchania przygotowanego na ten cel mikro wykładu przez personel schroniska – zachęca Adrianna Kaszuba, kierowniczka schroniska.

Można przyłączyć się do przygotowań kiermaszu. Mile widziane są gadżety – książki, zabawki, biżuteria. Poszukiwani są także chętni do upieczenia ciast i innych słodkości. Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przeznaczony na podopiecznych schroniska i Fundacji Mam Pomysł. Podczas kiermaszu będzie można poznać psy i koty oraz dowiedzieć się, jakie są warunki adopcji.

Kiermasz 26 września potrwa od 11.00 do 16.00. Szczegółowe informacje na fb schroniska.

/opr. red./

Poprzedni artykułSamorządowcy krytycznie o Polskim Ładzie. „To w rzeczywistości Polski Rozkład”
Następny artykułFantastyczne wieści z Płocka, świdniczanie najlepsi!