Strona główna 0_Slider James Bond powraca! Wygraj zaproszenie na maraton z agentem 007

James Bond powraca! Wygraj zaproszenie na maraton z agentem 007 [KONKURS CINEMA3D]

0

Cała noc z Jamesem Bondem? To możliwe… w CINEMA 3D! Najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości wraca na wielki ekran wraz z premierą „Nie czas umierać”. 25. odsłona przygód 007 jest jednocześnie ostatnią z Danielem Craigiem w roli głównej. Tą wyczekiwaną premierę i nie tylko będzie można zobaczyć już 30 września na Maratonie Jamesa Bonda. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na to specjalne, kinowe wydarzenie.

Z okazji premiery „Nie czas umierać” CINEMA 3D zaprasza wszystkich fanów kina sensacyjnego na maraton Jamesa Bonda z trzema filmami, w tym debiutującą na ekranach najnowszą częścią cyklu. Start – czwartek, 30 września już od godz. 19.00!

Podczas maratonu zagrane zostaną:

  •  „Skyfall”, czyli jedną z najlepiej ocenianych odsłon serii, w której Bond mierzy się ze swoją przeszłością.
  • „Spectre”, czyli wielki powrót Ernsta Stavro Blofelda, arcywroga 007, w którego brawurowo wcielił się Christoph Waltz.
  • oraz premierowo „Nie czas umierać”, czyli pożegnanie Daniela Craiga z kultową rolą.

Więcej informacji  na: https://www.cinema3d.pl/swidnica/

Wygraj zaproszenie na Noc z Jamesem Bondem w Cinema3D w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na NMF: Maraton Jamesa Bonda 30 września w świdnickim Cinema3D. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Maraton Bonda Cinema3D” na adres [email protected] do 24 września do godz. 10.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – Która część Jamesa Bonda najbardziej Ci się podobała i dlaczego? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Materiały:Cinema3D/

Poprzedni artykułPrzegrali z niżej notowanym rywalem
Następny artykułPiłkarz IgnerHome Polonii-Stali Świdnica w kadrze DZPN