Strona główna Artykuł sponsorowany Internet, telewizja, telefon – wszystkie rachunki u jednego operatora!

Internet, telewizja, telefon – wszystkie rachunki u jednego operatora!

0
Zastanawiasz się nad pakietem usług, który łączy internet, telewizję i abonament komórkowy? Poznaj korzyści tego rozwiązania – podpisz jedną umowę z UPC!

Swobodny dostęp do internetu, telewizji i telefonu zapewniony przez jednego dostawcę to komfortowe rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Jakie są główne korzyści z zakupu tego typu pakietu usług i kto będzie zadowolony z tej opcji? Sprawdźmy, co oferuje konsumentom UPC!

Pakiet internet+telewizja+telefon – podstawowe zalety rozwiązania
Pakiety, które łączą w sobie kilka usług (np. internet, telefon, TV), niosą ze sobą mnóstwo korzyści. Klienci mogą cieszyć się z niższej ceny niż w przypadku oddzielnego zakupu każdej z usług (przy łączeniu zwykle możemy liczyć na sporą zniżkę). To jednak nie koniec zalet. Zawierając z operatorem jedną umowę, która obejmuje np. internet, telewizję oraz abonament telefoniczny, ograniczamy do minimum formalności. Co miesiąc otrzymujemy jedną fakturę zamiast trzech, dzięki czemu nie musimy pamiętać o opłaceniu kilku należności. W razie chęci dokonania zmian czy zgłoszenia jakichkolwiek problemów (np. awarii) – kontaktujemy się z jednym dostawcą, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Instalacja kilku usług przez tego samego dostawcę zapewnia szybkie i wygodne podłączenie wszystkich niezbędnych urządzeń. Dzięki nowoczesnym instalacjom sygnał jest doprowadzany do lokalu mieszkalnego za pomocą jednego kabla światłowodowego. Nie musimy więc przejmować się licznymi przewodami, które należy rozprowadzać po domu czy mieszkaniu.

Niezawodny internet światłowodowy w domu, TV i abonament komórkowy – nowoczesny pakiet usług UPC dla każdego
Korzystne pakiety, które łączą w sobie szybki internet stacjonarny (światłowodowy) i telewizję z dekoderem Horizon lub najmniejszym w Polsce dekoderem 4K, znajdziemy m.in. w ofercie UPC. Kompaktowy rozmiar urządzenia (zaledwie 80x80x18 mm) sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca, doskonale spełniając swoją funkcję. Dekoder zapewnia niskie zużycie prądu, może być sterowany głosowo i gwarantuje wysoką jakość obrazu 4K, co docenią zarówno fani sportowych rozgrywek, seriali, teleturniejów, jak i filmowych produkcji.

Podpisując jedną umowę, która obowiązuje przez 24 miesiące, możemy korzystać z superszybkiego internetu światłowodowego do 500 Mb/s, 750 Mb/s lub 1 GB/s. Światłowód zapewnia stabilny przesył danych (nawet bardzo dużych plików), swobodną grę w ulubione tytuły, surfowanie w sieci, prowadzenie wideorozmów i wiele innych opcji. To świetnie rozwiązanie dedykowane gospodarstwom domowym, w których z internetu korzysta kilku użytkowników (na różnych urządzeniach typu laptop, tablet, komputer stacjonarny). Łącze światłowodowe (w przeciwieństwie do internetu radiowego) działa bez zakłóceń, nawet jeśli na zewnątrz panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki światłowodowi możemy korzystać z sieci w celach rozrywkowych lub zawodowych – wykonując pracę zdalną w bardzo komfortowych warunkach.

Wykupując dany pakiet, mamy też dostęp do 173 lub 183 kanałów telewizyjnych (w zależności od wybranego wariantu usług). Możliwość cieszenia się nieograniczoną rozrywką przez 24h/dobę to nie wszystko! W ramach promocji zyskujemy również dostęp do abonamentu komórkowego – przenosząc aktualny numer telefonu lub wybierając nowy. Dokonując zakupu pakietu przez internet, zapłacimy za instalację symboliczną złotówkę.

Podsumowując, łączenie kilku usług w ramach jednej umowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią w życiu wygodę i lubią oszczędzać. Możemy kupić pakiet dla siebie lub sprezentować go bliskim!

Jeśli chcemy sprawdzić aktualne pakiety internetu i telewizji, możemy zrobić to w wygodny sposób, np. korzystając z oferty UPC.

/Artykuł sponsorowany/