Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim kinie CINEMA3D od 10 do 16 września 2021r.

PREMIERY:
MAŁA WIELKA STOPA 2: W RODZINIE SIŁA-POKAZY PRZEDPREMIEROWE

11.09 godz. 15.45 i 12.09 godz.12.50

Belgia/Francja; Animacja/Komedia 89 min.

Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

SMALL WORLD-PREMIERA – 10.09

Polska; Dramat/Kryminał 117 min.

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Do czego będzie zdolny policjant, prowadzący śledztwo w sprawie?

14.00* 14.25 17.30

21.35- brak seansu we wtorek

*Seans tylko we wtorek zamiast godz.14.25

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

TEŚCIOWIE-PREMIERA – 10.09

Polska; Komedia 81 min.

Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.

13.00* 17.00 19.00

20.00 22.00-seanse tylko we wtorek

* Brak seansu w sobotę

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PSI PATROL FILM

USA; Familijny 86 min.

Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu „Psi patrol”. To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.

10.00* 10.15 11.15 12.00* 12.20 13.20 15.25 17.15

* Seanse tylko we wtorek zamiast 10.00 i 12.20

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI

USA; od 13 lat; Przygodowy/Sensacyjny 132 min.

W nowym filmie studia Marvel „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. W filmie występują także Tony Leung jako Wenwu, Awkwafina jako przyjaciółka Shang-Chi – Katy i Michelle Yeoh jako Jiang Nan, a także Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng.

12.55* 15.00 17.50 20.40

*Seans tylko w sobotę zamiast godz.15.00

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

AFTER. OCAL MNIE

USA; od 15 lat; Melodramat/Romans 99 min.

Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

15.00 19.20

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

CZARNY MŁYN

Polska; od 7 lat; Przygodowy/Dla młodzieży 100 min.

Iwo i grupa jego przyjaciół mieszkają w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Życie chłopaka jest dodatkowo skomplikowane, bo jego młodsza siostra Mela wymaga szczególnej opieki. Żądnych przygód przyjaciół zaczynają fascynować górujące nad okolicą ruiny ogromnego fabrycznego młyna, zwanego przez miejscowych Czarnym Młynem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren, w sielankowym dotąd miasteczku rozpoczyna się seria dziwnych zdarzeń. Odkrywają, że w Młynie żyje tajemnicza siła, która może stanowić ogromne zagrożenie.

10.40* 10.45

*Seans tylko w sobotę zamiast godz.10.45

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

MISTRZ

Polska; od 15 lat; Biograficzny 92 min.

Historia legendarnego pięściarza Tadeusza „Teddy’ego” Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

12.50*

*Brak seansu w niedzielę

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

ZUPA NIC

Polska; od 12 lat; Komedia 94 min.

Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią (Ewa Wiśniewska), która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek (Adam Woronowicz) i Elżbieta (Kinga Preis). On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi (Rafał Rutkowski). Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha.

21.00 21.35*

*Seans tylko we wtorek zamiast godz.21.00

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

LASSIE, WRÓĆ!

Niemcy; od 6 lat; Familijny/Przygodowy 96 min.

Historia najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Dwunastolatek Flo i suczka Lassie są parą nierozłącznych przyjaciół. Niestety tata chłopca traci pracę i cała rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane. Zrozpaczony Flo, chcąc nie chcąc, musi rozstać się z Lassie. Pies zostaje oddany w ręce rozpieszczonej dziewczynki – Priscilli, która zawozi go do swojego domu nad morzem. Jednak gdy tylko nadarza się okazja, Lassie wykorzystuje szansę i ucieka. Dając popis niezwykłego sprytu i mądrości, przemierza cały kraj, by odnaleźć Flo. Ale nie tylko ona wpada na podobny pomysł. Również Flo, nie mogąc znieść samotności, zaczyna szukać suczki. Chociaż dwójkę przyjaciół dzielą setki kilometrów, chłopiec i zwierzę zrobią wszystko, żeby znów być razem.

10.30

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/mat. organizatora/

Poprzedni artykułŚwidniccy przedsiębiorcy o Polskim Ładzie [FOTO]
Następny artykułUczeń II LO laureatem wojewódzkiego konkursu. Wygrał wyjazd do Gruzji