Strona główna 0_Slider „Władca pierścieni” w Cinema 3D. Wygraj zaproszenie na najbardziej epicki maraton!

„Władca pierścieni” w Cinema 3D. Wygraj zaproszenie na najbardziej epicki maraton! [KONKURS]

0

Koniec wakacji to doskonały czas na niesamowitą przygodę, a najlepiej przeżyć ją w magicznym Śródziemiu wraz z bohaterami fenomenalnej „trylogii” J.R.R. Tolkiena. Wszystkie trzy fantastyczne części ekranizacji „Władcy Pierścieni” i to w rozszerzonych wersjach będziemy mieli możliwość zobaczyć już za tydzień w świdnickim Cinema3D. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania aż dwa podwójne zaproszenia na to specjalne, kinowe wydarzenie.

NMF: Noc Władcy Pierścieni odbędzie się w piątek, 27 sierpnia 2021r. Na wielkim ekranie tej jednej wyjątkowej nocy będziemy mieli niecodzienną okazję zobaczyć w rozszerzonych wersjach aż trzy części zekranizowanej powieści J.R.R. Tolkiena „Władca Pierścieni” – a dokładnie „Drużynę Pierścienia”, „Dwie Wieże” oraz „Powrót Króla”. Wszystkie są zaliczane do filmów przełomowych i jednych z najważniejszych w historii kina. Epicki i legendarny maraton rozpocznie się o godz. 22.00.

Bilety można zakupić na stronie: www.cinema3d.pl

Wygraj zaproszenie na Noc Władcy Pierścieni w Cinema3D w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na NMF: Noc Władcy Pierścieni 27 sierpnia w świdnickim Cinema3D. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Maraton Cinema3D” na adres [email protected] do 26 sierpnia do godz. 9.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – Która kraina czy królestwo przedstawione w słynnej „trylogii” Tolkiena – „Władca Pierścieni” jest Twoim ulubionym i dlaczego? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Oprac. AN/
/Materiały:Cinema3D/

Poprzedni artykułŚwietlica w Pszennie jak nowa. Uroczyście otwarto wyremontowany budynek [FOTO]
Następny artykułSzare Wilki już sparują