Od piątkowego poranka świdnicki Rynek tętni życiem. Pierwszy wieczór z Targami Żywności „Zdrowie ma smak” i V Festiwalem Piwa Rzemieślniczego zakończył się przy muzycznych występach utalentowanych świdniczan.

Mimo kapryśnej pogody nie brakowało chętnych, by odwiedzić 30 stoisk targowych, na których można kupić miody, chleby, nalewki, przetwory, czosnek, a także rękodzieło. Pojawili się smakosze, próbujący rzemieślniczych piw z lokalnych browarów. Na finał dnia zaśpiewali utalentowani artyści z Music Label, DSW i Budki Band.
Targi i festiwal piwa potrwają do niedzieli.






![Pożar w lokalu usługowym na Grodzkiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Grodzka-pozar-2026.04.02-1-100x75.jpg)
![Służba Celno-Skarbowa zlikwidowała salony gier w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Walbrzyska-akcja-sluzby-celno-skarbowej-2026.04.01-5-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)