Strona główna 0_Slider O krok od zderzenia na skrzyżowaniu

O krok od zderzenia na skrzyżowaniu [VIDEO]

8

W ostatnim tygodniu lipca kilka razy awarii uległa sygnalizacja świetlna na jednym z większych skrzyżowań w Świdnicy. Brak automatycznej regulacji ruchu na przecięciu drogi krajowej nr 35 oraz ul. Łącznej i Stęczyńskiego sprawił kierowcom sporo kłopotów. Jeden z manewrów mógł skończyć się kraksą.

– Kierowca wyjeżdża mi przed maskę z podporządkowanej ulicy tj z ul. Łącznej na ul Esperantystów (główną), którą jechałem. Na skrzyżowaniu nie działała wtedy, tj. 26 lipca ok. godz. 16:20~30 sygnalizacja świetlna. Na szczęście nic się nie stało nikomu, ale taki filmik ku przestrodze innym, ja rozumiem, że jest upał, ale to nie zwalnia od myślenia – napisał kierowca, opisując nagranie z samochodowego videorejestratora.

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu stworzyła na swojej stronie internetową specjalną sekcję “Stop agresji drogowej”. Nagrania dokumentujące rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego, a także przejawy agresji ze strony uczestników ruchu drogowego można przesyłać na adres [email protected], wraz z informacją dotyczącą czasu i miejsca zdarzenie, danych pojazdu oraz danych kontaktowych zgłaszającego.

Poprzedni artykułOkulary Aviator – co jest przyczyną ich popularności?
Następny artykułPakowanie przesyłki przed wysyłką – sprawdź przydatne akcesoria