Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

1

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy, Strzegomia i Żarowa?

Strzegom, okolice Rynku:

Świdnica, al. Niepodległości:

Świdnica, pl.św. Małgorzaty:

Świdnica, pl. Wojska Polskiego:

Świdnica, ul. 8 Maja:

Świdnica, ul.Długa:

Świdnica, ul. Grodzka:

Świdnica, ul. Komunardów:

Świdnica, ul. Kozara-Słobódzkiego:

Świdnica, ul. Księcia Bolka Świdnickiego:

Świdnica, ul. Łukasińskiego:

Świdnica, ul. Łukasińskiego/Gdyńska:

Świdnica, ul.Marcinkowskiego:

Świdnica, ul. Marcinkowskiego:

Świdnica, ul.Wyszyńskiego:

Świdnica, ul. Zamenhofa:

Żarów, ul. Mickiewicza:

Przypominamy, że  art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułVerde debiutował przed świdnicką publicznością
Następny artykułPobiegli ku pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]