Strona główna Artykuł sponsorowany Dresy siatkarskie PEHA – dopełnij swój sportowy wizerunek

Dresy siatkarskie PEHA – dopełnij swój sportowy wizerunek

0

Masz już wygodny komplet do brania udziałów w oficjalnych rozgrywkach. Aby jednak uznać, że Twoja garderoba siatkarza jest już kompletna – brakuje Ci jeszcze  drużynowych dresów. Założysz je zarówno na treningi na świeżym powietrzu, ale sprawdzą się również jako wygodny outfit na wyjazdy sportowe. Zobacz, czym charakteryzują się dresy siatkarskie PEHA!

Dresy siatkarskie PEHA – krój i warianty wykończenia
Jedną z mocnych stron oferty polskiego producenta odzieży sportowej jest możliwość swobodnego wyboru w zakresie nie tylko wersji kolorystycznej, ale i rodzaju wykończenia górnej części kompletu dresowego. Dresy siatkarskie PEHA składają się z dwóch części – wygodnych spodni z prostą nogawką i suwakami dla jeszcze łatwiejszego zdejmowania spodni (np. tuż przed wejściem na boisko) i bluzy. Górna część kompletu dresowego może mieć trzy wersje – klasyczną bluzę typu crewneck, bluzę rozpinaną po całej długości z wygodnymi kieszeniami bocznymi,  a także bluzę z krótkim suwakiem tuż przy szyi. Podczas składania zamówienia każdy zespół może mieć ostateczny wpływ na docelowy wygląd  zestawu. Możliwość dodatkowej personalizacji kompletów sprawia, że każdy klub, szkoła, czy klubik siatkarski mogą zapewnić swoim członkom profesjonalny wygląd i świetną prezencję.

Wysokiej jakości dzianiny poliestrowe i drużynowy nadruk
Dresy do siatkówki PEHA zostały wykonane z wysokiej jakości dzianin poliestrowych, które są wygodne, miłe w dotyku i trwałe. Na specjalne życzenie można zadrukować je nadrukiem drużynowym – nazwą zespołu, klubu, szkoły itp. Wszystkie komplety zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza i są bardzo komfortowe. Dzięki temu, możliwy staje się swobodny trening na zewnątrz i na hali.

Dresy siatkarskie PEHA – kilka wersji kolorystycznych do wyboru
Decydując się na zakup dresów do siatkówki od polskiego producenta, masz wpływ nie tylko na ostateczny wygląd bluzy, ale i jej kolor. Producent odzieży sportowej PEHA oferuje modne zestawienie klasycznej czerni z jednym z kilku podstawowych kolorów. To sprawia, że możesz jeszcze lepiej dopasować je do klubowych barw swojego zespołu i pozostałych elementów stroju drużynowego.

Dresy siatkarskie PEHA z oferty polskiego producenta to wygodne komplety treningowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie pozostałych elementów garderoby siatkarza. Nie ma znaczenia, czy trenujesz jako zawodowiec, czy jako amator – wybór sprawdzonych kompletów dresowych do siatkówki może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego zespołu.

/Artykuł sponsorowany/