Strona główna 0_Slider Wakacyjny relaks. Wygraj meble turystyczne

Wakacyjny relaks. Wygraj meble turystyczne [KONKURS]

0

W końcu nadeszły upragnione wakacje! Pogoda zachęca do wypoczynku i leniuchowania na świeżym powietrzu. Wygodna sofa na powietrze, krzesełko dla dziecka lub dorosłego oraz fotel turystyczny Captain Mike z oferty POLOmarketu idealnie sprawdzą się do wakacyjnego relaksu! Jak je zdobyć? 

Zgłoś się do konkursu i odpowiedz na pytanie: za co najbardziej lubisz wakacje? Do zgłoszenia dołącz własnego autorstwa ulubione zdjęcie z letniego wypoczynku, a najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone produktami marki Captain Mike, która dostępna jest w sklepach POLOmarket.

Sofa na powietrze wykonana jest z grubego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Dostępna w zestawie z podręczną torbą, dzięki której można zabrać ją na weekend, na wakacje, do ogrodu, a nawet na plażę. Składane fotele turystyczne to wygodne rozwiązanie na plażę czy do ogrodu. Dostępne w różnych wzorach i rozmiarach.

Zgłoszenie konkursowe należy przesłać na adres [email protected]. Mail zatytułowany “Wakacje z POLOmarket” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 8 lipca do południa. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Wyniki ogłosimy też na portalu Swidnica24.pl. Nagród nie wysyłamy. Powodzenia!

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. – Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5.800 osobom – informuje grupa POLOmarket.

/Materiały – POLOmarket/
/Zdjęcie główne – archiwalne – Dariusz Nowaczyński/