Strona główna 0_Slider Tragiczny finał wypadku na Sybiraków. W szpitalu zmarł motocyklista

Tragiczny finał wypadku na Sybiraków. W szpitalu zmarł motocyklista

2

Nie udało się uratować 26-letniego motocyklisty, który ucierpiał w zdarzeniu drogowym, do którego doszło we wtorkowy wieczór na ulicy Sybiraków w Świdnicy. Wyjaśnianiem okoliczności tragedii zajmuje się świdnicka prokuratura.

We wtorek około godziny 18.20 na ulicy Sybiraków doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Kawasaki 26-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego z nieustalonej przyczyny stracił panowanie nad motocyklem i uderzył kołem w krawężnik, w wyniku czego przewrócił się – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Pomimo wysiłków podejmowanych przez medyków, około godziny 23.00 26-latek zmarł.

We wtorek na miejscu wypadku czynności prowadzili policjanci. – W tej sprawie prowadzone będzie śledztwo, które wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia – dodaje Ząbek. – Będziemy w tej sprawie prowadzić postępowanie – potwierdza Beata Piekarska-Kaleta z Prokuratury Rejonowej w Świdnicy. – Dzisiaj lub jutro przeprowadzona zostanie sekcja zwłok – informuje.

/mn/

Poprzedni artykułBrak nowych zakażeń w powiecie świdnickim. Najnowsze dane resortu zdrowia
Następny artykułPoznaj ceramiczne płytki dekoracyjne na ścianę i podłogę