Strona główna 0_Slider Piłkarskie terminarze. Sprawdź gdzie, kiedy i z kim grają nasze drużyny!

Piłkarskie terminarze. Sprawdź gdzie, kiedy i z kim grają nasze drużyny!

0

Prowadzący w sezonie 2021/2022 rozgrywki grupy wschodniej IV ligi Podokręg Legnica Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej opublikował już terminarz rundy jesiennej, a tam na boiskach zobaczymy między innymi spadkowicza z III ligi – Polonię-Stal Świdnica, a także AKS Strzegom. W grupie zachodniej IV ligi zobaczymy beniaminka – Granit Roztoka, a w klasie okręgowej: Zjednoczeni Żarów, Grom Witków, LKS Bystrzyca Górna, Darbor Bolesławice, Victoria Świebodzice i Venus Nowice.

IV liga – grupa wschodnia:

1. kolejka (14-15 sierpnia)
Lechia Dzierżoniów – GKS Mirków/Długołęka
AKS Strzegom – Barycz Sułów
Moto Jelcz Oława – WKS Wierzbice
MKP Wołów – Piast Żerniki Wrocław
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda – Słowianin Wolibórz
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa

2. kolejka (21-22 sierpnia)
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice – Polonia-Stal Świdnica
Słowianin Wolibórz – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Nowa Ruda
Piast Żerniki Wrocław – Polonia Trzebnica
WKS Wierzbice – MKP Wołów
Barycz Sułów – Moto Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów – AKS Strzegom

3. kolejka (28-29 sierpnia)
AKS Strzegom – GKS Mirków/Długołęka
Moto Jelcz Oława – Lechia Dzierżoniów
MKP Wołów – Barycz Sułów
Polonia Trzebnica – WKS Wierzbice
Piast Nowa Ruda – Piast Żerniki Wrocław
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – Słowianin Wolibórz
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice

4. kolejka (4-5 września)
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Słowianin Wolibórz – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
Piast Żerniki Wrocław – Bielawianka Bielawa
WKS Wierzbice – Piast Nowa Ruda
Barycz Sułów – Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów – MKP Wołów
AKS Strzegom – Moto Jelcz Oława

5. kolejka (11-12 września)
Moto Jelcz Oława – GKS Mirków/Długołęka
MKP Wołów – AKS Strzegom
Polonia Trzebnica – Lechia Dzierżoniów
Piast Nowa Ruda – Barycz Sułów
Bielawianka Bielawa – WKS Wierzbice
Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice – Słowianin Wolibórz

6. kolejka (18-19 września)
GKS Mirków/Długołęka – Słowianin Wolibórz
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice
Piast Żerniki Wrocław – Sokół Wielka Lipa
WKS Wierzbice – Polonia-Stal Świdnica
Barycz Sułów – Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów – Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom – Polonia Trzebnica
Moto Jelcz Oława – MKP Wołów

7. kolejka (25-26 września)
MKP Wołów – GKS Mirków/Długołęka
Polonia Trzebnica – Moto Jelcz Oława
Piast Nowa Ruda – AKS Strzegom
Bielawianka Bielawa – Lechia Dzierżoniów
Polonia-Stal Świdnica – Barycz Sułów
Sokół Wielka Lipa – WKS Wierzbice
Sokół Marcinkowice – Piast Żerniki Wrocław
Słowianin Wolibórz – Orzeł Ząbkowice Śląskie

8. kolejka (2-3 października)
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki Wrocław – Słowianin Wolibórz
WKS Wierzbice – Sokół Marcinkowice
Barycz Sułów – Sokół Wielka Lipa
Lechia Dzierżoniów – Polonia-Stal Świdnica
AKS Strzegom – Bielawianka Bielawa
Moto Jelcz Oława – Piast Nowa Ruda
MKP Wołów – Polonia Trzebnica

9. kolejka (9-10 października)
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
Piast Nowa Ruda – MKP Wołów
Bielawianka Bielawa – Moto Jelcz Oława
Polonia-Stal Świdnica – AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa – Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice – Barycz Sułów
Słowianin Wolibórz – WKS Wierzbice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki Wrocław

10. kolejka (16-17 października)
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki Wrocław
WKS Wierzbice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Barycz Sułów – Słowianin Wolibórz
Lechia Dzierżoniów – Sokół Marcinkowice
AKS Strzegom – Sokół Wielka Lipa
Moto Jelcz Oława – Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów – Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda

11. kolejka (23-24 października)
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa – Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Moto Jelcz Oława
Sokół Marcinkowice – AKS Strzegom
Słowianin Wolibórz – Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Barycz Sułów
Piast Żerniki Wrocław – WKS Wierzbice

12. kolejka (30-31 października)
GKS Mirków/Długołęka – WKS Wierzbice
Barycz Sułów – Piast Żerniki Wrocław
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom – Słowianin Wolibórz
Moto Jelcz Oława – Sokół Marcinkowice
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Polonia-Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa

13. kolejka (6-7 listopada)
Bielawianka Bielawa – GKS Mirków/Długołęka
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice – MKP Wołów
Słowianin Wolibórz – Moto Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie – AKS Strzegom
Piast Żerniki Wrocław – Lechia Dzierżoniów
WKS Wierzbice – Barycz Sułów

14. kolejka (11 listopada)
GKS Mirków/Długołęka – Barycz Sułów
Lechia Dzierżoniów – WKS Wierzbice
AKS Strzegom – Piast Żerniki Wrocław
Moto Jelcz Oława – Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów – Słowianin Wolibórz
Polonia Trzebnica – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica

15. kolejka (13-14 listopada)
Polonia-Stal Świdnica – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Słowianin Wolibórz – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKP Wołów
Piast Żerniki Wrocław – Moto Jelcz Oława
WKS Wierzbice – AKS Strzegom
Barycz Sułów – Lechia Dzierżoniów

IV liga – grupa zachodnia:

1. kolejka (14-15 sierpnia)
Iskra Księginice – Pogoń Świerzawa
Odra Ścinawa – Łużyce Lubań
Stal Chocianów – Granit Roztoka
Kaczawa Bieniowice – Mewa Kunice
Górnik Złotoryja – Sparta Rudna
Chrobry II Głogów – Apis Jędrzychowice
Kuźnia Jawor – Prochowiczanka Prochowice
Leśnik Osiecznica – Sparta Grębocice

2. kolejka (21-22 sierpnia)
Pogoń Świerzawa – Sparta Grębocice
Prochowiczanka Prochowice – Leśnik Osiecznica
Apis Jędrzychowice – Kuźnia Jawor
Sparta Rudna – Chrobry II Głogów
Mewa Kunice – Górnik Złotoryja
Granit Roztoka – Kaczawa Bieniowice
Łużyce Lubań – Stal Chocianów
Iskra Księginice – Odra Ścinawa

3. kolejka (28-29 sierpnia)
Odra Ścinawa – Pogoń Świerzawa
Stal Chocianów – Iskra Księginice
Kaczawa Bieniowice – Łużyce Lubań
Górnik Złotoryja – Granit Roztoka
Chrobry II Głogów – Mewa Kunice
Kuźnia Jawor – Sparta Rudna
Leśnik Osiecznica – Apis Jędrzychowice
Sparta Grębocice – Prochowiczanka Prochowice

4. kolejka (4-5 września)
Pogoń Świerzawa – Prochowiczanka Prochowice
Apis Jędrzychowice – Sparta Grębocice
Sparta Rudna – Leśnik Osiecznica
Mewa Kunice – Kuźnia Jawor
Granit Roztoka – Chrobry II Głogów
Łużyce Lubań – Górnik Złotoryja
Iskra Księginice – Kaczawa Bieniowice
Odra Ścinawa – Stal Chocianów

5. kolejka (11-12 września)
Stal Chocianów – Pogoń Świerzawa
Kaczawa Bieniowice – Odra Ścinawa
Górnik Złotoryja – Iskra Księginice
Chrobry II Głogów – Łużyce Lubań
Kuźnia Jawor – Granit Roztoka
Leśnik Osiecznica – Mewa Kunice
Sparta Grębocice – Sparta Rudna
Prochowiczanka Prochowice – Apis Jędrzychowice

6. kolejka (18-19 września)
Pogoń Świerzawa – Apis Jędrzychowice
Sparta Rudna – Prochowiczanka Prochowice
Mewa Kunice – Sparta Grębocice
Granit Roztoka – Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań – Kuźnia Jawor
Iskra Księginice – Chrobry II Głogów
Odra Ścinawa – Górnik Złotoryja
Stal Chocianów – Kaczawa Bieniowice

7. kolejka (25-26 września)
Kaczawa Bieniowice – Pogoń Świerzawa
Górnik Złotoryja – Stal Chocianów
Chrobry II Głogów – Odra Ścinawa
Kuźnia Jawor – Iskra Księginice
Leśnik Osiecznica – Łużyce Lubań
Sparta Grębocice – Granit Roztoka
Prochowiczanka Prochowice – Mewa Kunice
Apis Jędrzychowice – Sparta Rudna

8. kolejka (2-3 października)
Pogoń Świerzawa – Sparta Rudna
Mewa Kunice – Apis Jędrzychowice
Granit Roztoka – Prochowiczanka Prochowice
Łużyce Lubań – Sparta Grębocice
Iskra Księginice – Leśnik Osiecznica
Odra Ścinawa – Kuźnia Jawor
Stal Chocianów – Chrobry II Głogów
Kaczawa Bieniowice – Górnik Złotoryja

9. kolejka (9-10 października)
Górnik Złotoryja – Pogoń Świerzawa
Chrobry II Głogów – Kaczawa Bieniowice
Kuźnia Jawor – Stal Chocianów
Leśnik Osiecznica – Odra Ścinawa
Sparta Grębocice – Iskra Księginice
Prochowiczanka Prochowice – Łużyce Lubań
Apis Jędrzychowice – Granit Roztoka
Sparta Rudna – Mewa Kunice

10. kolejka (16-17 października)
Pogoń Świerzawa – Mewa Kunice
Granit Roztoka – Sparta Rudna
Łużyce Lubań – Apis Jędrzychowice
Iskra Księginice – Prochowiczanka Prochowice
Odra Ścinawa – Sparta Grębocice
Stal Chocianów – Leśnik Osiecznica
Kaczawa Bieniowice – Kuźnia Jawor
Górnik Złotoryja – Chrobry II Głogów

11. kolejka (23-24 października)
Chrobry II Głogów – Pogoń Świerzawa
Kuźnia Jawor – Górnik Złotoryja
Leśnik Osiecznica – Kaczawa Bieniowice
Sparta Grębocice – Stal Chocianów
Prochowiczanka Prochowice – Odra Ścinawa
Apis Jędrzychowice – Iskra Księginice
Sparta Rudna – Łużyce Lubań
Mewa Kunice – Granit Roztoka

12. kolejka (30-31 października)
Pogoń Świerzawa – Granit Roztoka
Łużyce Lubań – Mewa Kunice
Iskra Księginice – Sparta Rudna
Odra Ścinawa – Apis Jędrzychowice
Stal Chocianów – Prochowiczanka Prochowice
Kaczawa Bieniowice – Sparta Grębocice
Górnik Złotoryja – Leśnik Osiecznica
Chrobry II Głogów – Kuźnia Jawor

13. kolejka (6-7 listopada)
Kuźnia Jawor – Pogoń Świerzawa
Leśnik Osiecznica – Chrobry II Głogów
Sparta Grębocice – Górnik Złotoryja
Prochowiczanka Prochowice – Kaczawa Bieniowice
Apis Jędrzychowice – Stal Chocianów
Sparta Rudna – Odra Ścinawa
Mewa Kunice – Iskra Księginice
Granit Roztoka – Łużyce Lubań

14. kolejka (11 listopada)
Pogoń Świerzawa – Łużyce Lubań
Iskra Księginice – Granit Roztoka
Odra Ścinawa – Mewa Kunice
Stal Chocianów – Sparta Rudna
Kaczawa Bieniowice – Apis Jędrzychowice
Górnik Złotoryja – Prochowiczanka Prochowice
Chrobry II Głogów – Sparta Grębocice
Kuźnia Jawor – Leśnik Osiecznica

15. kolejka (13-14 listopada)
Leśnik Osiecznica – Pogoń Świerzawa
Sparta Grębocice – Kuźnia Jawor
Prochowiczanka Prochowice – Chrobry II Głogów
Apis Jędrzychowice – Górnik Złotoryja
Sparta Rudna – Kaczawa Bieniowice
Mewa Kunice – Stal Chocianów
Granit Roztoka – Odra Ścinawa
Łużyce Lubań – Iskra Księginice

Klasa okręgowa:

1. kolejka (14-15 sierpnia)
Kryształ Stronie Śląskie – Zjednoczeni Żarów
Grom Witków – Polonia Bystrzyca Kłodzka
LKS Bystrzyca Górna – Nysa Kłodzko
Darbor Bolesławice – Victoria Świebodzice
Górnik Wałbrzych – Pogoń Pieszyce
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Włókniarz Kudowa Zdrój
Unia Bardo – Venus Nowice
Skałki Stolec – Orzeł Lubawka

2. kolejka (21-22 sierpnia)
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Lubawka
Venus Nowice – Skałki Stolec
Włókniarz Kudowa Zdrój – Unia Bardo
Pogoń Pieszyce – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Victoria Świebodzice – Górnik Wałbrzych
Nysa Kłodzko – Darbor Bolesławice
Polonia Bystrzyca Kłodzka – LKS Bystrzyca Górna
Kryształ Stronie Śląskie – Grom Witków

3. kolejka (28-29 sierpnia)
Grom Witków – Zjednoczeni Żarów
LKS Bystrzyca Górna – Kryształ Stronie Śląskie
Darbor Bolesławice – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Górnik Wałbrzych – Nysa Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Victoria Świebodzice
Unia Bardo – Pogoń Pieszyce
Skałki Stolec – Włókniarz Kudowa Zdrój
Orzeł Lubawka – Venus Nowice

4. kolejka (4-5 września)
Zjednoczeni Żarów – Venus Nowice
Włókniarz Kudowa Zdrój – Orzeł Lubawka
Pogoń Pieszyce – Skałki Stolec
Victoria Świebodzice – Unia Bardo
Nysa Kłodzko – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Górnik Wałbrzych
Kryształ Stronie Śląskie – Darbor Bolesławice
Grom Witków – LKS Bystrzyca Górna

5. kolejka (11-12 września)
LKS Bystrzyca Górna – Zjednoczeni Żarów
Darbor Bolesławice – Grom Witków
Górnik Wałbrzych – Kryształ Stronie Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Unia Bardo – Nysa Kłodzko
Skałki Stolec – Victoria Świebodzice
Orzeł Lubawka – Pogoń Pieszyce
Venus Nowice – Włókniarz Kudowa Zdrój

6. kolejka (18-19 września)
Zjednoczeni Żarów – Włókniarz Kudowa Zdrój
Pogoń Pieszyce – Venus Nowice
Victoria Świebodzice – Orzeł Lubawka
Nysa Kłodzko – Skałki Stolec
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Unia Bardo
Kryształ Stronie Śląskie – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Grom Witków – Górnik Wałbrzych
LKS Bystrzyca Górna – Darbor Bolesławice

7. kolejka (25-26 września)
Darbor Bolesławice – Zjednoczeni Żarów
Górnik Wałbrzych – LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Grom Witków
Unia Bardo – Kryształ Stronie Śląskie
Skałki Stolec – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Orzeł Lubawka – Nysa Kłodzko
Venus Nowice – Victoria Świebodzice
Włókniarz Kudowa Zdrój – Pogoń Pieszyce

8. kolejka (2-3 października)
Zjednoczeni Żarów – Pogoń Pieszyce
Victoria Świebodzice – Włókniarz Kudowa Zdrój
Nysa Kłodzko – Venus Nowice
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Orzeł Lubawka
Kryształ Stronie Śląskie – Skałki Stolec
Grom Witków – Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Darbor Bolesławice – Górnik Wałbrzych

9. kolejka (9-10 października)
Górnik Wałbrzych – Zjednoczeni Żarów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Darbor Bolesławice
Unia Bardo – LKS Bystrzyca Górna
Skałki Stolec – Grom Witków
Orzeł Lubawka – Kryształ Stronie Śląskie
Venus Nowice – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Włókniarz Kudowa Zdrój – Nysa Kłodzko
Pogoń Pieszyce – Victoria Świebodzice

10. kolejka (16-17 października)
Zjednoczeni Żarów – Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko – Pogoń Pieszyce
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie – Venus Nowice
Grom Witków – Orzeł Lubawka
LKS Bystrzyca Górna – Skałki Stolec
Darbor Bolesławice – Unia Bardo
Górnik Wałbrzych – Zamek Kamieniec Ząbkowicki

11. kolejka (23-24 października)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zjednoczeni Żarów
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Skałki Stolec – Darbor Bolesławice
Orzeł Lubawka – LKS Bystrzyca Górna
Venus Nowice – Grom Witków
Włókniarz Kudowa Zdrój – Kryształ Stronie Śląskie
Pogoń Pieszyce – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Victoria Świebodzice – Nysa Kłodzko

12. kolejka (30-31 października)
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Victoria Świebodzice
Kryształ Stronie Śląskie – Pogoń Pieszyce
Grom Witków – Włókniarz Kudowa Zdrój
LKS Bystrzyca Górna – Venus Nowice
Darbor Bolesławice – Orzeł Lubawka
Górnik Wałbrzych – Skałki Stolec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Unia Bardo

13. kolejka (6-7 listopada)
Unia Bardo – Zjednoczeni Żarów
Skałki Stolec – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Orzeł Lubawka – Górnik Wałbrzych
Venus Nowice – Darbor Bolesławice
Włókniarz Kudowa Zdrój – LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce – Grom Witków
Victoria Świebodzice – Kryształ Stronie Śląskie
Nysa Kłodzko – Polonia Bystrzyca Kłodzka

14. kolejka (11 listopada)
Zjednoczeni Żarów – Polonia Bystrzyca Kłodzka
Kryształ Stronie Śląskie – Nysa Kłodzko
Grom Witków – Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna – Pogoń Pieszyce
Darbor Bolesławice – Włókniarz Kudowa Zdrój
Górnik Wałbrzych – Venus Nowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Orzeł Lubawka
Unia Bardo – Skałki Stolec

15. kolejka (13-14 listopada)
Skałki Stolec – Zjednoczeni Żarów
Orzeł Lubawka – Unia Bardo
Venus Nowice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Włókniarz Kudowa Zdrój – Górnik Wałbrzych
Pogoń Pieszyce – Darbor Bolesławice
Victoria Świebodzice – LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko – Grom Witków
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Kryształ Stronie Śląskie

/MDvR/