Strona główna Kultura „Muzyka Mi Leży” – elektroniczny chillout

„Muzyka Mi Leży” – elektroniczny chillout

0

Przed nami półmetek wydarzeń plenerowych z cyklu “Muzyka Mi Leży”. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na sobotni występ duetu Healer/Slime. Zaplanowany przez nich live set to elektroniczna muzyka kontemplacyjna idealna do podziwiania na leżakach wieczornego nieba.

Fot. „Jestem Maciek, robię zdjęcia”

Występ duetu Healer/Slime to już drugie wydarzenie w ramach cyklu, na które bilety się wyprzedały, ale istnieje szansa, że w dniu wydarzenia na bramce pojawi się niewielka pula niewykorzystanych wejściówek.

Healer i Slime to dwaj muzycy i producenci, wieloletni perkusista i utytułowany turntablista spotkają się na niecodziennej współpracy. Ich Live Act będzie zawierał niepublikowane nigdzie kompozycje z dodatkiem improwizacji. Jeśli lubisz rozpływać się w klimacie lo-fi/chillout, jesteś fanem niecodziennego vibu, to mamy nadzieję, że jesteś już w posiadaniu biletu.

Kolejni lokalni artyści, którzy zaprezentują się na wydarzeniach plenerowych ŚOK to Something Like Boston [rock/pop], Verde [alternatywa] oraz Widuto [pop].

Wstęp na koncert Healer/Slime od 19:30 a start o godzinie 20:00. Obowiązują miejsca siedzące na leżakach. W przypadku złych warunków atmosferycznych muzycy zagrają w sali teatralnej ŚOK.

Szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: http://www.sok.com.pl

/Bartosz Łabuda ŚOK, opr. red./

Poprzedni artykułPiłkarskie terminarze. Sprawdź gdzie, kiedy i z kim grają nasze drużyny!
Następny artykułNagrodzeni za najlepsze wyniki na egzaminie