Strona główna Artykuł sponsorowany Obserwuj niebo i zgarnij 1500 zł na nowy komplet opon Goodyear

Obserwuj niebo i zgarnij 1500 zł na nowy komplet opon Goodyear

0
Widziałeś kiedyś wielkiego, latającego Zeppelina? Już 30 lipca 2021 r. niebiesko-żółty Goodyear Blimp odwiedzi Wrocław oraz jego okolice. Z tej okazji SklepOpon.com przygotował konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Wypatruj tę wielką maszynę i zgarniaj kupon na nowy komplet opon marki Goodyear, a także inne, ekskluzywne gadżety.

W tym roku przypada 100. rocznica eksploatowania słynnych Zeppelinów przez markę Goodyear. Z tej okazji 30 lipca na wrocławskim niebie pojawi się jeden z nich. Swoje loty będzie kontynuował aż do 2 sierpnia, a następnie poleci do Kopenhagi na wyścig serii PURE ETCR. Tak kultowe wydarzenie wymaga odpowiedniego świętowania. Dlatego też polski lider w sprzedaży opon SklepOpon.com przygotował dla wszystkich fanów marki konkurs, w którym można wygrać ciekawe nagrody.

Konkurs „Zrób zdjęcie sterowca i wygraj voucher 1500 zł” rozpoczyna się wraz z pierwszym wylotem Goodyear Blimp na niebo nad Wrocławiem. Zabawa potrwa do 7 sierpnia 2021 r. Wielka niebiesko-żółta maszyna będzie wzlatywać codziennie, do 2 sierpnia. W tym czasie należy wykonać zdjęcie sterowca Goodyear Blimp przelatującego nad Polską. Następnie fotografię trzeba udostępnić na swoim profilu w serwisie Facebook i/lub Instagram z ustawieniami „publiczne” oraz z hasztagami: #goodyearBLIMP #sklepopon.

Dodatkowo zdjęcie można umieścić poprzez formularz znajdujący się na stronie sklepopon.com/goodyearblimp. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól, następuje wgranie fotki. Wszystkie zgłoszenia oraz opublikowane w serwisach Facebook i Instagram – zgodnie z regulaminem – zdjęcia, biorą udział w konkursie.

Za jednym razem można wysłać lub zgłosić tylko jedno zdjęcie. W przypadku chęci dodania kolejnego, należy powtórzyć całą procedurę. Jeżeli na fotografii widoczna jest osoba, wówczas razem ze zdjęciem trzeba dostarczyć pisemne oświadczenie osoby uwiecznionej na zdjęciu, która wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku.

Po zakończeniu etapu przysyłania zdjęć, komisja wybierze, a następnie nagrodzi najbardziej oryginalne ujęcia. Do wygrania są atrakcyjne nagrody sygnowane przez markę Goodyear. Zwycięzca otrzyma Voucher o wartości 1500 zł na zakup opon marki Goodyear. Do rozdania jest także wyjątkowy zegarek z kolekcji Goodyear oraz trzy unikatowe gadżety z serii Goodyear Vintage. Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie SklepOpon.com/goodyear-blimp.

Trasę sterowca można obserwować na stronie FlightRadar24. Serwis pokazuje lokalizację statków powietrznych w czasie rzeczywistym. Aby odnaleźć sterowiec Goodyear Blimp wystarczy na stronie wpisać jego numer identyfikacyjny: DLZFN.

Pozostaje już tylko czekać aż niebieski-żółty Zeppelin uniesie się nad Wrocław i jego okolice. Sterowiec ma aż 75 m długości i 18 m wysokości. Taki gigant z pewnością nie umknie Twojej uwadze.

Opony marki Goodyear można zakupić na stronie SklepOpon.com

Wyżej opisany KONKURS jest organizowany i przeprowadzany wyłącznie przez SklepOpon.com. Portal Świdnica24 nie odpowiada za żadne jego treści, realizację i przygotowanie.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOd 1 sierpnia ceny gazu w górę. Podwyżka o ponad 12 procent
Następny artykułZajęcia z samoobrony dla świdnickich seniorek