Strona główna 0_Slider Obiecująca frekwencja, biało-zieloni wystartowali!

Obiecująca frekwencja, biało-zieloni wystartowali! [FOTO]

0

Blisko 25 zawodników miał do dyspozycji trener Grzegorz Borowy podczas inauguracyjnych zajęć pierwszej drużyny Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica przed startem nowego sezonu piłkarskiego 2021/2022. Biorąc pod uwagę, że z powodu urazów i trwających jeszcze urlopów nie było kilku graczy, to frekwencję można uznać za bardzo wysoką!

Szkoleniowiec biało-zielonych oprócz dobrze znanych w Świdnicy zawodników pierwszej drużyny, a także wyróżniających się juniorów, którzy w zakończonej kampanii zaliczyli już debiuty w rozgrywkach seniorskiej III ligi miał możliwość obserwowania także nowych graczy. Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pojawiła się bowiem spora grupa piłkarzy testowanych, pragnących pokazać z jak najlepszej strony i przekonać do siebie trenera. Wśród nich są zawodnicy występujący niemalże na każdej pozycji. Kolejny trening odbędzie się w piątek, 9 lipca (godz. 18.00, OSiR Świdnica), a na sobotę, 10 lipca (godz. 11.00) zaplanowano grę kontrolną podczas której na boisku zobaczymy świdnickich piłkarzy, a także zawodników testowanych.

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica cały czas prowadzi otwarte treningi, zapraszając chętnych zawodników do spróbowania swoich sił w obozie czwartoligowego zespołu biało-zielonych. Wszelkie pytania można kierować pod numer telefonu: 604-862-195.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułSklep rolniczy podpowiada: te zasady wydłużą żywotność maszyn!
Następny artykułMalownicza ścieżka Hochbergów znów dostępna