Strona główna Artykuł sponsorowany Kolimatory – co to jest?

Kolimatory – co to jest?

0

Kolimatory to urządzenia, które przetwarzają padające światło lub strumień cząsteczek. Podstawowym elementem kolimatora optycznego jest soczewka, która jest bardzo często wypukłe lub zwierciadło wklęsłe. Najprostsza wersja kolimatora składa się z soczewki oraz przesłony umieszczonej w jednym z jej ognisk. Kolimatory to przede wszystkim popularna nazwa dla celowników kolimatorowych. Urządzenia te wykorzystują zjawisko koliminacji. Polega to na tym, że jaskrawy świetlny punkt jest rzutowany na pryzmat oddalony od oka strzela.Urządzenie pasuje m.in. do replik typu ASG.

Celowniki kolimatorowe nie wymagają zbyt długotrwałego zgrywania przyrządów celowniczych. W ofercie sklepu beafoto.pl dostępne jest wiele modeli, które doceniają strzelcy. – Jeśli zastanawiasz się nad zakupem, to bezzwłocznie sprawdź naszą ofertę, która dostępna jest na naszej stronie internetowej na, której dostępny jest również sklep internetowy. Poprzez takie działania jesteśmy w stanie wysłać na sprzęt do każdego zakątka na terenie Polski. Każdy klient może wybrać sobie opcję dostawy. Kurier oraz paczkomat to najczęściej wybierane opcje dostawy. Każdy ma swoje indywidualne predyspozycje, dlatego zapewniamy możliwość zamówienia z każdej opcji – informuje sklep.

Z kolimatorem dobre strzały
Kolimator zapewnia bardzo dobre wrażenia strzelnicze i na pewną za jego sprawą poradzisz sobie na polu bitwy. Każdy klient lub konsument kolimatorów ceni sobie nie tylko jakość wykonania, ale i precyzje, z jaką wykonane jest wnętrze kolimatora. Wszystko działa, tip-top co zachęca coraz do nowych nabywców do zmierzenia się z przeciwnikami za pomocą tego małego urządzenia nakładanego na górną część broni. Kolimatory pasują m.in. do replik typu ASG. Najczęściej właśnie kolimatory wykupywane są przez drużyny ASG, które toczą ze sobą boje na plastikowe kulki.

/Artykuł sponsorowany/