Strona główna 0_Slider Hologramy zamiast żywych zwierząt. Nowoczesny cyrk odwiedzi Świdnicę

Hologramy zamiast żywych zwierząt. Nowoczesny cyrk odwiedzi Świdnicę [KONKURS]

0

Przed mieszkańcami Świdnicy nietuzinkowe widowisko cyrkowe. Zamiast żywych dzikich zwierząt zobaczyć będzie można spektakularne hologramy – słoni, tygrysów czy monstrualnych stworzeń z morskich głębin. Nie zabraknie też występu artystów – klauna Robcio, show iluzji czy akrobacji powietrznych. Niezwykły spektakl Cyrku Wiktora odbędzie się 26 lipca o godz. 17.00.

Cyrk Wiktoria to połączenie tradycyjnych występów cyrkowych z nowoczesnymi technologiami. Jako pierwszy w Polsce a trzeci w Europie od 2020 roku wykorzystuje w swych spektaklach hologramy zwierząt. Na efektownych pokazach pojawiają się wielkoformatowe wirtualne dzikie zwierzęta – słonie, żyrafy czy tygrysy, ale też stworzenia z morskich głębin.

W przedstawieniu nie brakuje też tradycyjnych występów artystów, wykonujących akrobacje powietrzne – na trapezie, kole, linie czy szarfach. O dobry humor widzów tych młodszych, jak i starszych dba natomiast klauna Robcio. W programie znajduje się też m.in. wielkie show iluzji.

Na trasie tegorocznego turnee Cyrku Wiktoria znalazła się również Świdnica. Namiot cyrkowy postawiony zostanie w pobliżu skrzyżowania ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Henryka Pobożnego. Widowisko rozpocznie się w poniedziałek, 26 lipca o godz. 17.00.

Ceny biletów:
Sektor – dorosły – 50 zł, dziecko – 30 zł;
Loża – dorosły – 60 zł, dziecko – 60 zł.

Rezerwacja miejsc w loży w godz. 9:00 – 18:00 pod nr tel. 730 979 716

Bilety dostępne będą w dniu występu w kasie cyrku od godz. 9.00. Dzieci do 2 roku życia wstęp bezpłatny!

Więcej informacji na www.cyrk-wictoria.com oraz na facebooku cyrku.

Wygraj bilety na widowisko Cyrku Wiktoria w Świdnicy
Dla naszych Czytelników mamy 5 pojedynczych biletów na spektakl Cyrku Wiktoria w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Cyrk” na adres [email protected] do 25 lipca do godz. 9.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – dlaczego lubisz cyrk? (wyjaśnij nie więcej niż w trzech zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red/
/Zdjęcia, grafiki: Cyrk Wiktoria/