Strona główna 0_Slider Cyrk z wirtualnymi zwierzętami. Kto wygrał bilety na występ w Świdnicy?

Cyrk z wirtualnymi zwierzętami. Kto wygrał bilety na występ w Świdnicy? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Przed mieszkańcami Świdnicy nietuzinkowe widowisko cyrkowe. Zamiast żywych dzikich zwierząt zobaczyć będzie można spektakularne hologramy – słoni, tygrysów czy monstrualnych stworzeń z morskich głębin. Nie zabraknie też występu artystów – klauna Robcio, show iluzji czy akrobacji powietrznych. Niezwykły spektakl Cyrku Wiktora odbędzie się 26 lipca o godz. 17.00.

Cyrk Wiktoria to połączenie tradycyjnych występów cyrkowych z nowoczesnymi technologiami. Jako pierwszy w Polsce a trzeci w Europie od 2020 roku wykorzystuje w swych spektaklach hologramy zwierząt. Na efektownych pokazach pojawiają się wielkoformatowe wirtualne dzikie zwierzęta – słonie, żyrafy czy tygrysy, ale też stworzenia z morskich głębin.

W przedstawieniu nie brakuje też tradycyjnych występów artystów, wykonujących akrobacje powietrzne – na trapezie, kole, linie czy szarfach. O dobry humor widzów tych młodszych, jak i starszych dba natomiast klauna Robcio. W programie znajduje się też m.in. wielkie show iluzji.

Na trasie tegorocznego turnee Cyrku Wiktoria znalazła się również Świdnica. Namiot cyrkowy postawiony zostanie w pobliżu skrzyżowania ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Henryka Pobożnego. Widowisko rozpocznie się w poniedziałek, 26 lipca o godz. 17.00.

Ceny biletów:
Sektor – dorosły – 50 zł, dziecko – 30 zł;
Loża – dorosły – 60 zł, dziecko – 60 zł.

Rezerwacja miejsc w loży w godz. 9:00 – 18:00 pod nr tel. 730 979 716. Bilety dostępne będą w dniu występu w kasie cyrku od godz. 9.00. Dzieci do 2 roku życia wstęp bezpłatny!

Więcej informacji na www.cyrk-wictoria.com oraz na facebooku cyrku.

Kto wygrał bilety na widowisko Cyrku Wiktoria w Świdnicy
Dla naszych Czytelników mieliśmy 5 pojedynczych biletów na spektakl Cyrku Wiktoria w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie – dlaczego lubisz cyrk? (wyjaśnij nie więcej niż w trzech zdaniach). Jury konkursowe nagrodziło najciekawsze zgłoszenia. Po jednym bilecie otrzymali: Rafał Szmeiter, Agnieszka Szady, Hubert Musiała, Ewelina Leszko i Monika Mazur. Gratulujemy!

Regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

Nagrodzone odpowiedzi:

Rafał Szmeiter: Lubię cyrk ponieważ jest to doskonała rozrywka dla dzieci i dorosłych. Dorośli mogą się odprężyć w sposób kulturalny po ciężkiej pracy a dzieci spotkać z artystami na żywo czego nie zastąpi ekran komputera. Dodatkowo na widowni jest świetny klimat ponieważ ludzie przychodzą się wspólnie bawić i można poczuć więź zabawy.

Agnieszka Szady: Lubię cyrk, bo kojarzy mi się z dzieciństwem. Jest to dawka skrajnych emocji od śmiechu podczas występów klaunów do chwil grozy podczas skomplikowanych występów akrobatycznych. Plusem jest to, że odchodzi się od występów żywych zwierząt w cyrku i dlatego z ciekawością zobaczyłabym te hologramy, bo zawsze chciałam zabrać synka do cyrku, ale nie robiłam tego właśnie ze względu na zwierzęta, a teraz wreszcie jest okazja.

Hubert Musiała (lat 12): Lubię cyrk bo….lubię się śmiać i bawić, uwielbiam zwierzęta i strasznie jestem ciekaw zwierząt hologramów.

Ewelina Leszko: Bardzo lubię cyrk za niezwykłą atmosferę i magię, dzięki której można przenieść się w inną “bajkową” rzeczywistość. Moja 6 letnia córka jeszcze nigdy nie była w cyrku, a zawsze o tym marzyła. Chciałabym spełnić jej marzenie.

Monika Mazur: Dzięki niepowtarzalnej atmosferze panującej w cyrku od razu po wejściu do namiotu zapominam o codzienności i rutynie związanej z obowiązkami, na których zapewne większość z nas skupia się każdego dnia. Razem z dziećmi cieszę się każdą minutą dobrego humoru i zabawy cyrkowej. Znowu czuję się jak dziecko i uwielbiam podziwiać niesamowite występy artystyczne.

/red/
/Zdjęcia, grafiki: Cyrk Wiktoria/