Strona główna Sport Piłka nożna Biało-zieloni w treningu. Znakomita frekwencja na OSiR-ze

Biało-zieloni w treningu. Znakomita frekwencja na OSiR-ze [FOTO]

0

Piłkarze pierwszej drużyny Polonii-Stali Świdnica mają za sobą kolejny trening w trakcie letniego okresu przygotowawczego, a dziś skupili się na sile pod okiem trenera personalnego Kamila Partycznego. Zajęcia odbywające się na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaczęli również nieco młodsi zawodnicy – juniorzy starsi trenera Jakuba Rosiaka (roczniki 2003/2004) i juniorzy młodsi trenera Tomasza Oleksego (roczniki 2005/2006).

Biorąc pod uwagę sezon urlopowy, frekwencję w młodszych, biało-zielonych drużynach należy uznać za bardzo wysoką. Ogólnie w zajęciach wzięła udział blisko 40-osobowa grupa piłkarzy złożonych z zawodników Polonii-Stali Świdnica, jak i wielu graczy testowanych, pragnących spróbować swoich sił w drużynach z lig dolnośląskich. Na środę, 14 lipca (godz. 15.45) zaplanowano na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji test-mecz juniorów młodszych z juniorami starszymi, na który zaproszeni są kolejni testowani zawodnicy. Wszyscy chętni młodzi piłkarze z roczników 2003-2006 proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 604-862-195, zarówno jeśli chodzi o udział w środowej gierce, jak i kolejnych treningach juniorskich ekip Polonii-Stali Świdnica.

Kolejny trening mają za sobą seniorzy Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica, a i tam trener Grzegorz Borowy nie może narzekać na słabą frekwencję i brak nowych, potencjalnych zawodników próbujących przekonać do siebie świdnickiego szkoleniowca. Biało-zieloni szykujący się do pierwszego sparingu (sobota, 17 lipca, godz. 11.00, OSiR Świdnica – Polonia Nysa) dziś pracowali nad siłą pod okiem trenera personalnego Kamila Partycznego ze Studia Treningowego FitKwadrat.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/