Strona główna 0_Slider 37-latek obnażał się na placu zabaw? Mężczyzna został zatrzymany przez jednego z mieszkańców

37-latek obnażał się na placu zabaw? Mężczyzna został zatrzymany przez jednego z mieszkańców

1

Policjanci oraz strażnicy miejscy interweniowali w poniedziałkowy wieczór w rejonie placu Kombatantów po sygnałach od mieszkańców, których zaniepokoiło zachowanie mężczyzny przebywającego na pobliskim placu zabaw. Zdaniem świadków 37-latek miał się obnażać w obecności dzieci. Informacja o całym zajściu została nagłośniona przez świdniczan za pośrednictwem mediów społecznościowych.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika Swidnica24.pl

Zgłoszenie dotyczące wywołującego zgorszenie mężczyzny, który przebywał na placu zabaw przy placu Kombatantów, wpłynęło do świdnickiej komendy o godzinie 19.06. Zgodnie z relacją świadków, miał on stać w krzakach i dotykać się w okolicach krocza. Ostatecznie mężczyzna został ujęty przez jednego z mieszkańców w rejonie ulicy Teatralnej, a następnie został przekazany przybyłym na miejsce policjantom.

Według ustaleń portalu Swidnica24.pl, 37-latek miał znajdować się w stanie upojenia alkoholowego, zaśmiecał teren, na którym przebywał, a także dopuścił się nieobyczajnego wybryku i nie zważając na otoczenie najprawdopodobniej usiłował oddać mocz. Brak przy tym potwierdzenia, aby mężczyzna podejmował wobec dzieci znajdujących się na placu zabaw czynności o charakterze seksualnym.

37-latek został ukarany grzywną na drodze mandatu karnego za szereg wykroczeń w łącznej kwocie 2300 złotych – informuje Magdalena Ząbek, rzecznik świdnickiej policji. – W związku z charakterem popełnionych wykroczeń mężczyzna pozostaje w zainteresowaniu prewencyjnym funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy – zaznacza.

/mn/

Poprzedni artykułZawyją syreny i zabiją dzwony. Świdniczanie uczczą 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Następny artykułZabytkowe pojazdy zawitają do Świebodzic