Strona główna Artykuł sponsorowany W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu trwa rekrutacja...

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu trwa rekrutacja na studia

0

Oferta studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu jest bardzo interesująca, odpowiada na pojawiające się nowe trendy zmian społeczno-gospodarczych.

Uczelnia intensywnie współpracuje z wałbrzyskim rynkiem pracy. Niezwykłą zaletą tej największej w regionie Aglomeracji Wałbrzyskiem Uczelni  są studia dualne, które łączą naukę i działalność zawodową. Ta innowacyjna formuła sprowadza się do prostej zasady: część zajęć student realizuje w uczelni, a część bezpośrednio u pracodawcy, z którym nawiązana jest umowa. Do tej pory studia dualne mogli realizować studenci inżynierskich studiów na kierunku Logistyka. Natomiast w nowym roku akademickim 2021/2022 dołączą do nich studenci z kierunku Architektura wnętrz – studia licencjackie.

W PWSZ w Wałbrzychu prowadzone są atrakcyjne i praktyczne kierunki studiów na poziomie licencjatu: Administracja, Architektura wnętrz, Dietetyka, Filologia, Kosmetologia, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Techniki dentystyczne oraz Zarządzanie. Na przyszłych inżynierów czeka kierunek Logistyka. Ofertę wzbogaca możliwość kontynuowania studiów na poziomie magisterium – tu do wyboru Administracja lub Logistyka.

W planach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Angelusa Silesiusa jest uruchomienie nowych kierunków: Grafika komputerowa z reklamą – studia pierwszego stopnia licencjackie oraz Ochrona klimatu i środowiska – studia pierwszego stopnia inżynierskie i studia drugiego stopnia magisterskie.

Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kierunek studiów. Musi jedynie zdecydować, czy będą to studia licencjackie, inżynierskie, czy magisterskie oraz czy będzie je realizował w systemie bezpłatnych studiów stacjonarnych lub zdecyduje się na edukację w trybie niestacjonarnym.

REKRUTACJA NA STUDIA W PWSZ W WAŁBRZYCHU! Do 27 lipca 2021 r. kandydaci rejestrują  się elektronicznie (omnis.pwsz.com.pl/recruit/register) oraz mają obowiązek złożyć dokumenty w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich w siedzibie Uczelni przy ul. Zamkowej 4 w Wałbrzychu.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPolacy prowadzą w Pucharze Narodów
Następny artykułNoc świętojańska w Parku Centralnym. Widowisko obrzędowe i puszczanie wianków [FOTO/VIDEO]