Strona główna 0_Slider Trwa walka o zwycięstwo w Memoriale Bogdana Szymańskiego

Trwa walka o zwycięstwo w Memoriale Bogdana Szymańskiego [FOTO]

0

Ośmiu najlepszych singlistów z aktualnego świdnickiego rankingu rozgrywek, a także trzynaście par deblowych stanęło na starcie 9. Memoriału Bogdana Szymańskiego w tenisie ziemnym. Rywalizacja odbywa się na kortach zlokalizowanych na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i wystartowała około 9.00.

Turniej corocznie gromadzi grupę przyjaciół, znajomych i uczniów Bogdana Szymańskiego, którzy nie tylko w nim uczestniczą czynnie, ale też kibicują grającym zawodnikom. Impreza podzielona jest tradycyjnie na dwie kategorie. W grach singlowych rywalizuje ośmiu najlepszych zawodników z aktualnego świdnickiego rankingu rozgrywek. Deble są rozlosowywane wśród zgłoszonych w dniu imprezy tenisistów. Obok rywalizacji turniej miał zawsze charakter dobrej zabawy, która kończy się wspólnym grillem. Organizatorami wydarzenia są Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Break Point Świdnica Tenis&Bar, a partnerami: UM Świdnica, firma Jako i Fundacja Łączy nas Football.

/MDvR/

Poprzedni artykułPrzebudowa Pogodnej na finiszu [FOTO]
Następny artykułDotacje dla organizacji pozarządowych. Jeden ze złożonych wniosków dotyczył rozbiórki masztu telefonii komórkowej