Strona główna 0_Slider Skorzystali z dobrej zabawy i ze szczepień bez rejestracji

Skorzystali z dobrej zabawy i ze szczepień bez rejestracji [FOTO]

0

Upał nie odstraszył ani chętnych do szczepienia przeciwko Covid-19, ani uczestników prozdrowotnego pikniku w Szczepanowie. Zabawa potrwa do późnego wieczora, punkt szczepień zakończył pracę o 18.00.

Bardzo wysoka temperatura nie pozwoliła na zrealizowanie wszystkich zamierzeń pikniku przygotowanego przez gminę Marcinowice we współpracy z sołectwami, szkołą przedszkolem i ochotniczymi strażami pożarnymi. Ze względu na skwar nie można było uruchomić dmuchanych zamków. Znaleźli się jednak chętni na porady zdrowotne i pokazy pierwszej pomocy, przygotowane przez ochotniczki ze Śmiałowic, a także na pyszności, przygotowane na stoiskach sołectw.

Na scenie widzowie obejrzeli taneczne pokazy dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej. Do wieczora uczestnikom pikniku do tańca będzie grał zespół muzyczny „Raj”.

Od 8.00 do 18.00 w utworzonym na Orliku w Szczepanowie mobilnym punkcie szczepień można było bez skierowania przyjąć jedno dawkowy preparat firmy Johnson&Johnson. Z tej możliwości skorzystało około 100 osób.

/red./

Poprzedni artykułW zamian za wyciętą zieleń przy torach posadzą ponad 350 drzew
Następny artykułKto okazał się najlepszy w II Biegu Pamięci Janusza Kusocińskiego? [FOTO]