Strona główna 0_Slider Które baseny letnie zostaną otwarte?

Które baseny letnie zostaną otwarte?

0

Synoptycy zapowiadają upalny weekend, temperatury mają przekroczyć 30 stopni Celsjusza. Gdzie na terenie powiatu świdnickiego można się będzie bezpiecznie wykapać? Część letnich basenów rusza już od najbliższej soboty.

Na zdjęciu basen letni w Świebodzicach. Fot. UM

Basen w Strzegomiu

Miłośnicy odpoczynku przy zorganizowanych kąpieliskach muszą się uzbroić jeszcze w odrobinę cierpliwości. W sobotę nastąpi otwarcie basenów zewnętrznych na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Z tamtejszego kompleksu basenowego będzie można korzystać od 19 czerwca do 31 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 18.00. Do dyspozycji gości będą tam m.in. dwie trampoliny, tory do pływania ze słupkami startowymi, ławki i leżanki z masażem, grota sztucznej fali, rwąca rzeka, masaże ścienne, masaż karku, siatka do wspinaczki z wyspą i zjeżdżalnia o długości 71,5 m, natomiast w pobliżu strefy basenowej na terenie ośrodka znajduje się siłownia plenerowa wraz z placem zabaw dla dzieci.

Basen w Jaworze

Również w sobotę, 19 czerwca rusza letni sezon na kompleksie wodnym w nieodległym Jaworze. Na złaknionych wodnej rozrywki czekać będą dwie zjeżdżalnie, w tym jedna czterotorowa, wodny plac zabaw, kilka niecek dla dzieci w różnym wieku, rwąca rzeka, trzy skocznie, masażery i wodne jacuzzi, a także tory pływackie.

Basen w Świebodzicach

Kilka dni później, 25 czerwca otwarty zostanie basen letni OSiR Świebodzice. – Trwają ostatnie przygotowania do sezonu letniego, już naprawdę niedługo będziemy mogli zacząć relaks i wypoczynek pod chmurką – informują za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawiciele ośrodka.

Świdnica, Dobromierz

Z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne zamknięty pozostaje kompleks basenów letnicy przy ulicy Śląskiej w Świdnicy. W tym roku nie zostaną również otwarte baseny kąpielowe w Dobromierzu.

/red./

Poprzedni artykułOlej samochodowy – jaki wybrać?
Następny artykułIle nowych przypadków zakażenia koronawirusem? Raport dobowy