Strona główna Wydarzenia Jaka pogoda w weekend?

Jaka pogoda w weekend?

0

Jaka pogoda czeka nas w ten weekend? Zobacz prognozę przygotowaną przez synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Prognoza IMGW dla województwa dolnośląskiego na sobotę, 5 czerwca:

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, po południu lokalnie burze. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura maksymalna od 22°C do 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, po południu miejscami burze. Możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura maksymalna od 20°C do 23°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. W czasie burz porywy wiatru około 70 km/h. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) przelotne opady deszczu, po południu miejscami burze. Możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 15 mm. Temperatura od 10°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. W czasie burz porywy wiatru około 70 km/h.

Prognoza IMGW dla województwa dolnośląskiego na niedzielę, 6 czerwca:

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo miejscami duże i tam przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, wschodni.

W dzień zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Miejscami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 22°C do 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie początkowo miejscami duże i tam przelotne opady deszczu lub burza. Temperatura minimalna od 8°C do 11°C. Wiatr słaby, wschodni. W czasie burz porywy wiatru do 70 km/h. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) początkowo przelotne opady deszczu lub burza. Temperatura od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. W czasie burz porywy wiatru około 70 km/h.

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 20°C do 23°C. Wiatr słaby, wschodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) przelotne opady deszczu. Temperatura od 8°C do 10°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, wschodni.

/IMGW, opr. mn/

Poprzedni artykułRestauratorzy odetchnęli z ulgą po poluzowaniu obostrzeń. Doczekają się zmniejszenia opłaty za letnie ogródki?
Następny artykułTeatr miejski czeka przebudowa. Jak zmieni się on po modernizacji?