Strona główna Kultura 111. Młodzi alchemicy zapraszają

111. Młodzi alchemicy zapraszają

0

Młodzieżowa grupa Alchemików pod opieką Andrzeja Błażewicza, Juliusza Chrząstowskiego i Tomka Dajewskiego bierze na warsztat dramat Tomasza Mana pod tytułem „111”. Świdnicki Osrodek Kultury zaprasza 16 czerwca o godz. 18.30 na pokaz do sali teatralnej.

Z czym tym razem mierzą się młodzi, wchodzący w dorosłość artyści i artystki? Z pewnością ze społecznym tabu związanym z radzeniem sobie z trudnymi emocjami, agresją, ale także z poszukiwaniem źródeł tragedii, która być może nie musiała się wydarzyć. Na jednej z prób pada pytanie: „Czy kiedykolwiek ktoś rozmawiał z wami o tym jak radzić sobie ze złością?” W górę idą trzy dłonie. „Czy ta rozmowa była dla was przydatna, pomocna, ciekawa?” W górze zostaje tylko jedna ręka. Może więc najwyższy czas przestać się bać i po prostu zacząć rozmawiać o tym co w nas bolesne, trudne, gadzie? Spróbujemy. W środę 16 czerwca o 18:30 na sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Obsada: Patrycja Ćwiertnia, Amelia Dzwonkowska, Sandra Matyszczyk, Daria Miechurska, Hanna Szalecka, Zuzanna Wolińska, Liwia Żak, Adam Cisek

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Bezpłatne wejściówki do pobrania ze strony bilety.sok.com.pl

/ŚOK/

Poprzedni artykułLuzowanie obostrzeń na wakacje. Będzie zmiana limitów w hotelach, na koncertach i w kościołach. Co jeszcze się zmieni?
Następny artykułCiężarówka zablokowała drogę ze Świebodzic do Dobromierza