Strona główna 0_Slider Z Rekordem o kolejne ligowe punkty

Z Rekordem o kolejne ligowe punkty [RELACJA LIVE]

0

Majowy weekend upłynie pod znakiem piłkarskiej rywalizacji. Biało-zieloni w ramach 28. kolejki III ligi makroregionalnej na wyjeździe zmierzą się z ósmą drużyną ligi – Rekordem Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 17:00.

Sobotnie spotkanie to najdalszy wyjazd świdniczan w całym sezonie. Naszym piłkarzom nie sprzyja także fakt, że w rundzie wiosennej Rekord prezentuje się naprawdę dobrze. Na domiar złego kadra biało-zielonych jest mocno osłabiona przez kontuzje i pauzy za kartki. Mimo to liczymy, że uda się wrócić z Bielska-Białej z punktami. Więcej o meczu przeczytacie TUTAJ

Polonia Stal na boisko wybiegnie w składzie: Doliński – Kozachenko, Kasprzak, Sowa, Szydziak, Myrta, Borowy, Sztylka, B. Paszkowski, Filipczak, Tragarz. Na ławce usiądą: Szawaryn, Osiadły, Trzyna, Czarny, Salamon, Krakowski, Ciupka.

Organizator zadbał również o transmisję VIDEO LIVE z tego spotkania. Zapraszamy do śledzenia i kibicowania biało-zielonym, wystarczy kliknąć TUTAJ

Skład gospodarzy: Szumera, Madzia, Nowak, Szymański, Caputa, Wróblewski, Iwanek, Gaudyn, Ciućka, Kowalczyk, Kareta.

Za moment rozpoczynamy spotkanie ze znakomicie prezentującym się wiosną Rekordem.

Mamy pierwszy gwizdek arbitra.

3′ – rzut rożny dla gospodarzy – dobrze radzą sobie świdniccy obrońcy.

6′ – znakomita kontra biało-zielonych, Myrta wygrywa pojedynek jeden na jednego i strzela z 16 metrów na 1:0!!! Wygrywamy w Bielsku-Białej!!!

8′ – miejscowi bardzo podrażnieni rzucili się do ataku, uderzenie głową niecelne.

10′ – przewaga w posiadaniu piłki zdecydowanie po stronie Rekordu, na razie niewiele z tego wynika i oby jak najdłużej.

11′ – uderzenie z dystansu zawodnika rywali bardzo niedokładne.

12′ – niestety dobre dogranie w nasze pole karne i Ciućka precyzyjnym strzałem pokonuje Dolińskiego!!! Mamy 1:1!!!

14′ – przed momentem znów groźniej zrobiło się pod bramką przeciwników – Filipczak niedokładnie dogrywał jednak do Myrty.

15′ – w odpowiedzi znakomite dogranie Nowaka do Wróblewskiego i gol na 2:1 dla Rekordu!!!

18′ – teraz więcej z gry mają świdniczanie, czekamy na jakąś składną akcję, która mogłaby zagrozić bramce strzeżonej przez Szumerę.

21′ – dzisiejsze zawody prowadzi ta sama trójka sędziowska, która sprawowała pieczę nad naszym spotkaniem wyjazdowym z Polonią Bytom – niezbyt dobrze ich wspominamy szczególnie z końcówki tamtych zawodów.

23′ – doświadczony Tomasz Nowak (wypożyczony z Podbeskidzia Bielsko-Biała) przegrywa starcie z Dolińskim!

24′ – piłka trafia do naszej sieci – Borowy faulowany przez strzelca i trafienie oczywiście nieuznane.

26′ – dość dziwny rzut karny dla gospodarzy – piłka po rykoszecie trafiła w łokieć jednego z naszych graczy – Szymański strzela na 3:1!!!

28′ – bardzo dobra okazja na złapanie kontaktu – Szydziak zza pola karnego uderzył jednak niedokładnie.

30′ – kolejna składna akcja świdniczan – dośrodkowanie Filipczaka zablokowane i mamy rzut rożny.

31′ – kolejny dorzut piłki w szesnastkę przeciwników, lecz znów górą defensorzy Rekordu.

32′ – w odpowiedzi miejscowi – dobrze interweniuje Doliński.

34′ – bardzo groźnie wyglądający uraz Borowego (wygląda z daleka na mocne rozcięcie głowy w okolicy czoła), potrzebna jest pomoc służb medycznych. Grzesiek raczej dziś już nie zagra.

36′ – nasz pomocnik opuszcza murawę na mocno chwiejących się nogach przy pomocy naszego fizjoterapeuty Szymona Derenia i jednego z ratowników medycznych.

36′ – za Borowego, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia na boisko wchodzi Osiadły.

37′ – uderzenie głową Szydziaka – futbolówka mija światło bramki.

39′ – zagranie ręką zawodnika Rekordu we własnym polu karnym! Mamy jedenastkę i dobre uderzenie Myrty – wynik 3:2!!!

40′ – kolejna zła interwencja naszych obrońców – na raty próbowaliśmy nieskutecznie wybić piłkę – ta znalazła się w końcu pod nogami Szymańskiego i mamy 4:2 dla Rekordu!!!

43′ – w niezłej sytuacji znalazł się Tragarz, ale z ostrego konta uderzył po długim słupku niedokładnie.

45′ – bardzo mocne uderzenie Kasprzaka z rzutu wolnego – znakomicie broni bramkarz goapodarzy.

45′ – sędzia dolicza 5 minut do pierwszej części gry.

45+ – kolejny rzut rożny dla gości – upadł w polu karnym Myrta, potrzebna jest pomoc medyczna – na szczęście w tym przypadku to nic poważnego.

45+ – dobrze z kontrą wychodzą świdniczanie, niestety chyba tylko sam Szymon Tragarz wie co chciał w tej sytuacji zrobić… Strata, a szkoda, bo była szansa na złapanie po raz drugi kontaktu.

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 2:4, ale nie jesteśmy bez szans w drugiej odsłonie. Mamy przynajmniej taką nadzieję.

46′ – niestety pierwsza akcja rywali kończy się golem Wróblewskiego, choć wydaje się, że powinna być odgwizdana pozycja spalona podczas całej akcji. Tak się jednak nie dzieje i mamy 5:2 dla Rekordu!!!

51′ – dwie dobre okazje dla polonistów – główka Paszkowskiego niedokładna, strzał głową Kasprzaka broni bramkarz Rekordu.

52′ – mocno z dystansu kropnął Iwanek, piłkę na rzut rożny sparował Doliński.

56′ – Tragarz wychodzi w sytuacji sam na sam z Szumerą i przegrywa ten pojedynek!

57′ – w odpowiedzi okazja jeden na jednego Szymańskiego i trafienie 6:2 dla rywali!!! To są niestety te detale i nieskuteczność naszych graczy od początku rundy wiosennej – zamiast dwóch bramek straty, robią się cztery!

60′ – kolejna wyborna okazja świdniczan, Osiadły z kilku metrów strzela niedokładnie.

63′ – bardzo dobrze wygląda dziś Myrta – minął na biegu dwóch obrońców Rekordu, ale finalnie piłka po jego strzale uderzyła w poprzeczkę!

65′ – kolejna znakomita okazja Tragarza, nasz ofensywny gracz z około 10 metrów uderzył mocno, lecz bardzo niecelnie.

68′ – zmiana w naszym zespole boisko opuszcza Tragarz, w jego miejsce Trzyna. Szymon walczył dziś ambitnie, ale znowu brakowało kropki nad „i” i skuteczności.

70′ – strzał z dystansu zawodnika Rekordu, z problemami, ale skutecznie interweniował Doliński.

73′ – boisko opuszcza zmęczony Myrta i trzeba przyznać, że to była dziś nasza najjaśniejsza strona, w jego miejsce wracający po urazie Krakowski.

77′ – kolejny wypad przeciwników pod naszą bramkę – Mucha precyzyjnym uderzeniem trafia na 7:2!!! Znów nasza postawa w defensywie pozostawia wiele do życzenia.

83′ – biało-zieloni ambitnie walczą o wywalczenie kolejnego trafienia, ale i Rekord ma apetyt na jeszcze wyższe prowadzenie.

85′ – boisko opuszczają Paszkowski i Filipczak, w ich miejsce Ciupka oraz Czarny.

87′ – nasze staranie przyniosły efekt, Ciupka systował, a na listę strzelców wpisuje się Czarny – przegrywamy 3:7!!!

90′ – nie rezygnujemy z dalszych ataków – Trzyna uderzał minimalnie niecelnie.

90′ – kolejna bardzo dobra okazja Trzyny – uderzenie naszego pomocnika z wnętrza pola karnego broni bramkarz rywali.

koniec spotkania – przegrywamy 3:7!

Poprzedni artykułSynoptycy ostrzegają przed intensywnymi opadami deszczu. Możliwe przekroczenie stanów ostrzegawczych na rzekach
Następny artykułSkarżą się na zatruwanie powietrza. Miasto zachęca mieszkańców do wypełniania ankiet i nie wyklucza podjęcia kroków prawnych