Strona główna 0_Slider Wymarzony Dzień Dziecka

Wymarzony Dzień Dziecka [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Już wkrótce święto wszystkich dzieci. Z tej okazji wspólnie z naszymi sponsorami – sklepem Tommy Toys, Wydawnictwem RM oraz Wydawnictwem:  Znak Emotikon przygotowaliśmy konkursu z wymarzonymi prezentami dla Waszych pociech. Klocki LEGO, przebojowe zabawki, zabawne książeczki i opowieści? Kto wygrał te wspaniałe nagrody?

Tradycyjnie jak co roku, choć nadal w okolicznościach pandemii, zaprosiliśmy Was do konkursu z okazji Dnia Dziecka. Zorganizowaliśmy go wspólnie z naszymi wspaniałymi sponsorami, pragnącymi obdarowywać naszych młodszych, jak i starszych Czytelników – sklepem Tommy Toys, Wydawnictwem RM oraz Wydawnictwem:  Znak Emotikon. By wziąć udział w zabawie należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co chciałbyś lub chciałabyś robić w swój wymarzony, idealny Dzień Dziecka? Odpowiedź mogła być ujęta na fotografii, we własnoręcznym rysunku, który po sfotografowaniu należało wysłać na naszego maila lub w kilku wyjaśniających zdaniach, wpisanych w treści zgłoszenia. Kto otrzymał prezenty?

O przebojowe nagrody zadbał jak zwykle świdnicki sklep Tommy Toys, znajdujący się przy ul. Środkowej 5. To prawdziwe centrum spełniania dziecięcych marzeń, w którym znajdziemy całe mnóstwo wspaniałych, topowych i przede wszystkim wysokiej jakości zabawek. Sklep cały czas poszerza też swoją ofertę. Buszując w zapełnionych po brzegi regałach, znajdziemy popularne i rozchwytywane serie kultowych klocków Lego oraz Playmobil. Nie brakuje też bestsellerowych propozycji dla dziewczynek – jak chociażby lalek Barbie i zestawów  do nich, ale też popularnych serii – Top Model, Schleich, Baby Born czy Annabell. Z kolej chłopców mogą zainteresować  na przykład gry bitewne lub militarne modele do sklejania i wiele akcesoriów modelarskich. W sklepie znajdziemy także ciekawe gry towarzyskie, puzzle i mnóstwo innych fantastycznych zabawek dla dzieci w każdym wieku.

W tym roku dla naszych najmłodszych czytelników sklep Tommy Toys przygotował cztery wspaniałe prezenty. Wśród nich znalazły się się – zestaw Playmobil 70500 Starter Pack Księżniczka, podświetlana szkatułka na biżuterię z serii Top Model, wafle konstrukcyjne Marioinex oraz zestaw dla każdego kolekcjonera i gracza Space Marines WH40k. Otrzymali je – Emilka i Marta Nosal, Milenka Tkaczyk, Fabian Karakulski oraz Marcin i Wojciech Kurzeja.

Kolekcją wyjątkowych prezentów obdarowało dzieci także Wydawnictwem RM. Do wygrania były ciekawe książeczki z serii „Gutek i potwory”, a wśród nich trzy tytuły – „Pan Flat nadchodzi!”, „Obronić Nautilusa!” i „Ratujmy park!”. Cykl książek, których bohaterem jest Gutek Zawada, stworzona została przez hiszpańskiego pisarza Jaume Coponsa i katalońską ilustratorkę Lilianę Fortuny. W każdej z nich chłopiec wraz z bandą potworów przeżywa zakręcone przygody. Zdobyły je – Justyna Klepacz, Maja Mazur i Tosia Cebo.

Do wygrania były również książeczki „Niki i Tesla Awantura o energię słoneczną”. – Kochające kłopoty i eksperymenty rodzeństwo! Będzie gorąco! Tym razem Niki i Tesla postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i odnaleźć rodziców – naukowców pracujących nad tajnym rządowym projektem dotyczącym energii solarnej. W pojedynku na ogniwa słoneczne będą musieli przechytrzyć mózgowca z półświatka i udaremnić próbę zamiany energii słonecznej w niebezpieczną dla ludzkości broń – zapowiada opowieść Wydawnictwo RM. Otrzymali je – Kuba Reruch i Filip Kasperkiewicz.

A może „Rysowanie w stylu Minecraft”? W konkursie można było zdobyć również książkę, w której nauczysz się, jak rysować minecraftowe kształty za pomocą specjalnej siatki i kreować świat gry zwykłymi kredkami! – Znajdziesz tu ponad 80 przykładowych rysunków, które podzielono tematycznie. Postacie, zwierzęta, potwory i dekoracje… Cała gra komputerowa na papierze! Każdy rysunek rozrysowano na poszczególne etapy powstawania. Te z kolei pokazują, w jaki sposób łączyć ze sobą bloki uniwersum Minecrafta. A kiedy już zrozumiesz zasady rządzące perspektywą, nic nie powstrzyma cię przed tworzeniem własnych modeli… Na niezliczone sposoby, tak samo jak w grze! – przedstawia tytuł RM. Książkę wygrali – Gniewko Krycki oraz Mike Thijs.

Do konkursu i wygrania nagród zaprosiło także Wydawnictwo:  Znak Emotikon, które przygotowało dla dzieci dwie wyjątkowe książki – „Mój cień jest różowy” oraz „Jak być prawdziwym mężczyzną”, autorstwa Scotta Stuarta. Zestaw książeczek otrzymała – Julia Chojecka.

Dla Juli Chojeckiej Dzień Dziecka tylko na karuzelach i rollercoasterach!

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe i zapraszamy do kolejnych konkursów, organizowanych na portalu Swidnica24.pl.

/red./

Poprzedni artykułUczniowie wracają do nauki stacjonarnej. Powraca też szkolny rozkład jazdy autobusów
Następny artykułTego jeszcze nie było. Świdnica ma swojego mistrza w MMA!