Strona główna Zaginione / Znalezione Skradziono sześć rowerów z podziemnego garażu. Apel o pomoc w ustaleniu sprawców

Skradziono sześć rowerów z podziemnego garażu. Apel o pomoc w ustaleniu sprawców

2

Na kilkanaście tysięcy złotych szacowane są straty spowodowane kradzieżą, do której doszło czwartek w nocy na świdnickim Osiedlu Zawiszów. Poszkodowani proszą o pomoc w ustaleniu sprawców rabunku.

W dniu dzisiejszym, tj. 13 maja 2021 roku w nocy, około godz. 3.50 z garażu podziemnego na ulicy Władysława Hermana (5-9) skradziono 6 rowerów. Była to zaplanowana kradzież, a straty wynoszą kilkanaście tysięcy złotych – informuje jeden z poszkodowanych w tej kradzieży. Sprawa została zgłoszona na policję, a funkcjonariusze zajęli się sprawdzaniem nagrań z okolicznych kamer monitoringu.

Poszkodowani apelują o pomoc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców kradzieży, którzy mogli przemieszczać się od strony kościoła na Zawiszowie. Osoby posiadające wiedzę na temat kradzieży lub dysponujące zapisem z kamery, do których nie zgłosiła się dotychczas policja, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy pod numerami 47 87 552 00 lub 47 87 552 19.

Zdjęcia dwóch ze skradzionych rowerów:

/opr. mn/

Poprzedni artykułŚwidniccy restauratorzy odliczają dni do zniesienia obostrzeń. Trwają przygotowania do otwarcia ogródków [FOTO]
Następny artykułOd soboty już bez maseczek na świeżym powietrzu. Co jeszcze się zmieni?