Strona główna Wydarzenia Świdnica Podarowali ponad 10 tysięcy na zakup busa dla niepełnosprawnych

Podarowali ponad 10 tysięcy na zakup busa dla niepełnosprawnych

0
Świdnickie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie kilka dni temu rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na zakup nowego busa dla podopiecznych swoich placówek. Odzew był błyskawiczny, ale to wciąż za mało na zakup nowego auta.
Fot. PSONI
Już po raz drugi odwiedziły nas Panie Przedstawicielki firmy AAM Poland Sp. z o.o. w Świdnicy po to, by podarować nam kolejny „Wielki Gest Serca”. Pracownicy firmy AAM Poland Sp. z o.o. oraz Prezes Zarządu pan Randy Lesperance wsparli naszą zbiórkę środków finansowych przeznaczoną na zakup nowego busa do przewozu osób z niepełnosprawnością intelektualną – wychowanków OREW, „Tęczowy Świat”. Dziś pracownicy oraz pan Randy Lesperance podarowali nam kwotą 10 400,00 zł – piszą członkowie stowarzyszenia i dziękują za wsparcie.

Zakup busa można wesprzeć, wpłacając datki na zrzutka.pl, lub biorąc udział w Tęczowym Kiermaszu na portalu społecznościowym.

Każda podarowana złotówka spowoduje, że każdy nasz wychowanek będzie mógł uczestniczyć w rehabilitacji oraz zajęciach. Z góry serdecznie dziękujemy za okazane zainteresowanie i pomoc – podkreślają członkowie stowarzyszenia.

/opr. asz/

Poprzedni artykułPrzewodniczący Komitetu Wojskowego NATO generał Peach odwiedził świdnicki Kościół Pokoju
Następny artykułDziałkę zamieniła w wysypisko i nie daje się wyrzucić