Strona główna Artykuł sponsorowany Nowoczesne domy modułowe

Nowoczesne domy modułowe

0
Domy modułowe stają się coraz bardziej popularne na rynku mieszkaniowym. Okazuje się, że mają wiele zalet i pozwalają ograniczyć czas wykonania całego budynku. Czym cechują się całoroczne domy modułowe? Jakie rozwiązania oferuje producent? Jak powstaje taki budynek?
 

Domy modułowe
Komponenty potrzebne do budowy takiego domu powstają w fabryce, dlatego czas poświęcony na wykonanie pracy na placu budowy jest znacząco ograniczony. Dzięki temu całoroczne domy modułowe powstają w ciągu kilku tygodni. Sam proces budowy nie jest skomplikowany. Większość prefabrykatów powstaje w fabryce i jest przewożona za pomocą lawety w dane miejsce. Nie zapominajmy o tym, że w tym przypadku konieczne jest wcześniejsze przygotowanie fundamentów. Montaż komponentów trwa zaledwie kilka dni, co jest sporym atutem. Niektórzy producenci jak np. Mobile Development projektują domy modułowe które są realizowane w pełni w fabryce, a dopiero później przewożone gotowe na miejsce. Cały proces można zobaczyć na poniższym video.

 

 

Domy modułowe producent

Producent domów modułowych stawia na bardzo dobrą jakość połączoną z nowoczesnością. Warto podkreślić, że dom tego typu o powierzchni do 35 m2 nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Klient może zatem zapomnieć o długotrwałych formalnościach, które spędzają sen z powiek. Zazwyczaj taki domek posiada dwie sypialni, kuchnię i łazienkę. Oczywiście w razie potrzeby możemy zamiast jednej sypialni stworzyć inne wnętrze, np. gabinet. Projekt domu jest często tworzone na bazie indywidualnych preferencji klienta, co pozwala dostosować funkcjonalność i rozkład domu do własnych potrzeb. To dobra opcja dla małych rodzin lub dla singli. Innowacyjne domy modułowe odznaczają się głównie:

  • oryginalną estetyką,
  • futurystycznym designem,
  • płaskim dachem,
  • dopasowaniem nawet do niedużej działki.

Całoroczne domy modułowe – zalety
Dom modułowy jest wybierany przez osoby, które stawiają na nowoczesne budownictwo. Plusem jest szybkie postawienie budynku i niewielka cena domku. Wiele zależy tutaj od danego projektu, który wybierzemy. Ostateczny koszt jednakże jest znacznie niższy niż budowa klasycznego domu. Na uznanie zasługuje też mobilność całorocznego domu modułowego. Stosowany jest solidny rdzeń konstrukcji samonośnej i system montażowe, który pozwala na przenoszenie komponentów bez ryzyka uszkodzenia podczas transportu.

Jeśli interesuje nas takie rozwiązanie, warto skontaktować się z producentem domów modułowych. Zyskamy dzięki temu gwarancję realizacji domu pod klucz wraz z całą aranżacją. Szybki czas realizacji sprawia, że marzenia o własnych czterech ścianach staną się rzeczywistością. Z powodzeniem skorzystamy też z indywidualnego projektu, jaki jest przygotowywany na zamówienie. Sprawdź domy modułowe cennik – kontaktując się z działem handlowym, który znając Twoje preferencje przedstawi Ci kilka wariantów projektów.

Domy modułowe to nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić czas i koszty związane z budową własnego domu. Budynek powstaje w kilka tygodni, a my cieszymy się oszczędnością kosztów i unikalną estetyką.

/Artykuł sponsorowany/