Strona główna Artykuł sponsorowany Najnowocześniejsze zabiegi wyszczuplające w Centrum Urody Justyna w Świdnicy

Najnowocześniejsze zabiegi wyszczuplające w Centrum Urody Justyna w Świdnicy

0

Lato zbliża się wielkimi krokami. Najwyższy czas więc zadbać o swoją figurę i pozbyć się krępujących niedoskonałości. Poznaj zalety i możliwości innowacyjnych zabiegów wyszczuplających, modelujących sylwetkę, redukujących cellulit i ujędrniających skórę – wykonywanych przez profesjonalistów w Centrum Urody Justyna w Świdnicy.

Centrum Urody Justyna; Świdnica; zabiegi wyszczuplające

Centrum Urody Justyna, znajdujące się na świdnickim Rynku, oferuje szereg zabiegów pozwalających na wymodelowanie sylwetki i pozbycie się nadprogramowych kilogramów. Poznaj nowoczesne metody i przygotuj swoją figurę na lato.

KRIOLIPOLIZA
KRIO LIPO ICE („zamrażanie tłuszczu”) – unikalna technologia wykorzystująca zjawisko kriolipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych pod wpływem niskiej temperatury. Zaletą tej metody jest trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej – raz zniszczone komórki już nigdy nie wrócą do swojego pierwotnego kształtu.

Intensywność chłodzenia jest kontrolowana przez inteligentny system urządzenia.
Po zabiegu zamrażania, komórki tłuszczowe zaczynają proces zwany apoptozą, który wprowadza je w naturalną śmierć fizjologiczną. Następnie organizm naturalnie pozbywa się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Procedura ta pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, oraz spektakularną eliminację miejscowej otyłości.

Efekty: Skutkiem zabiegu jest utrata od 25% do 65% grubości warstwy tłuszczu. Pierwsze efekty widoczne są po upływie dwóch tygodni. Na pełne rezultaty należy czekać sześć tygodni. Po tym czasie, jeśli oczywiście jest taka potrzeba, zabieg może być powtórzony celem dalszej utraty tkanki tłuszczowej.

SONOTERMOLIPOLIZA
Innowacyjna technologia, która łączy w sobie korzyści wynikające ze stosowania dwóch innych metod wyszczuplania: ultradźwięków i fal radiowych. Sonotermolipoliza doskonale sprawdza się w wyszczuplaniu całego ciała i redukcji cellulitu.

Ultradźwięki niskiej częstotliwości (kawitacja), wytwarzają drgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych. Fala radiowa, której energia doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich tkanek skóry, powoduje produkcję nowych fibroblastów i poprawia strukturę kolagenu, a także wzmacnia cyrkulację krwi.

zabiegi-Centrum-Urody-Justyna

LPG ENDERMOLOGIE LIPOMASSAGE
Technologia pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

LIPOMASSAGE MODELOWANIE SYLWETKI
Zadaniem zabiegów na ciało jest: wyszczuplanie, wygładzanie, ujędrnianie oraz modelowanie sylwetki. Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniata skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).

Ze względu na to, że skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Specjaliści z Centrum Urody Justyna szczególnie rekomendują terapie łączone, zabiegi z oferty doskonale się uzupełniają, dzięki czemu droga do idealnej sylwetki nigdy nie była łatwiejsza.

Cennik zabiegów oraz szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Urody Justyna, przy ul. Rynek 5 w Świdnicy. Kontakt i rezerwacja pod nr tel. 748 521 597.

Pełną ofertę usług kosmetycznych i pielęgnacyjnych oraz nowoczesnych metod medycyny estetycznej można sprawdzić na stronie www.centrumurodyjustyna.pl

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDożywocie dla Jakuba A.? Zakończono śledztwo w sprawie zabójstwa 10-letniej Kristiny
Następny artykułNa Dolnym Śląsku z powodu COVID-19 zmarło kolejnych 12 osób. Jaka sytuacja w powiecie świdnickim i w kraju?