Strona główna Artykuł sponsorowany Kwiaciarnia internetowa Oddech Cynamonu: jakie kwiaty lubią dziewczyny?

Kwiaciarnia internetowa Oddech Cynamonu: jakie kwiaty lubią dziewczyny?

0

Podarowanie swojej dziewczynie kwiatów jest obowiązkowym elementem romantycznej randki. Ale skąd wiesz, jakie rośliny preferuje? Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, a decyzja, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni, należy do Ciebie. Można też zrobić coś całkiem prostego – podarować popularne kwiaty, które lubi większość kobiet. W każdym razie, wysiłek nie pójdzie na marne, bo bukiet będzie długo przypominał o pięknym dniu i podnosił na duchu!

Jak uzyskać odpowiedź na pytanie, nie pytając dziewczyny?
Istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się, jakie kwiaty preferuje ukochana. Najbardziej dokładne i niezawodne – zapytaj jej bliskich przyjaciół. Jeśli są wspólni znajomi, to warto się do nich zwrócić, bo oni zapewne znają odpowiedź na powyższe pytanie.

Inną opcją jest zbadanie sieci społecznych swojego wybrańca. Być może w albumach fotograficznych są zdjęcia z kwiatami, które lubi. Albo na ścianie pojawiają się posty na temat kwiatów.

Możesz również zapytać o preferencje swojej ukochanej jej bliskich. Jej mama, ciocia czy siostra znają ją dużo lepiej, więc bez problemu odpowiedzą na pytanie o jej ulubione kwiaty. Ponadto, w ten sposób będzie większa szansa na zadowolenie krewnych dziewczyny.

Możesz dowiedzieć się, jakie kwiaty lubi dziewczyna, zwracając uwagę na niuanse jej zachowania. Być może, ma ulubione kwiaty na wygaszaczu ekranu swojego smartfona. A może w jej domu wisi zdjęcie z kompozycją kwiatową. Ponadto, zapach jej ulubionych perfum, styl ubierania, wystrój domu i akcesoria mogą powiedzieć o jej preferencjach.

Jakie kwiaty na pewno Ci się spodobają?
Jeśli nie udało Ci się dowiedzieć, jakie kwiaty preferuje Twoja ulubiona dziewczyna, możesz podarować jej bukiet szkarłatnych róż na długich łodygach. Ciemne róże symbolizują namiętność, romans, współczucie. Również dziewczyny zazwyczaj lubią:

  • orchidee, symbolizujące niewinność, delikatność i zmysłowość;
  • piwonie, symbolizujące piękno, wdzięk i kobiecość;
  • tulipany, symbolizujące zadumę i młodość;
  • Hortensje, które symbolizują kobiecość, elegancję i spokój.

Kwiaty mogą być również dobrane zgodnie z horoskopem. Na przykład, dziewczyna Baran może być prezentowany z pachnących goździków, jasne gerbery lub jesienią chryzantemy. Ludzie spod znaku Taurusa lubią jak najprostsze polne kwiaty: stokrotki, krokusy, mimozy, dzwonki. Gemini może zadowolić, jeśli przedstawisz egzotyczną roślinę: orchidee, lilie kalii, anturium. Dla dziewczyn spod znaku Raka optymalnym prezentem będą delikatne tulipany, hiacynty i lilie.

Jak ostrożnie zapytać dziewczynę o kwiaty?
Nie bądź zbyt natrętny, aby zapytać dziewczynę o jej preferencje. W przeciwnym razie domyśli się, że chce dostać bukiet, i zacznie być skromna, mówiąc, że nie lubi ciętych kwiatów. Zapytaj o swoich ulubionych roślin może być w trakcie codziennej nieformalnej rozmowy, jak gdyby niechcący.

Na przykład, podczas rozmowy o wakacjach, możesz mówić o pewnym kraju (jego roślinności, przyrodzie, kwiatach) i obserwować reakcję. Może ona wspomnieć podczas rozmowy, że lubi pewne kwiaty.
Inna opcja: zapytaj dziewczynę, jakie kwiaty lepiej podarować mamie. Słodka rada to prawdopodobnie te rośliny, które chciałaby dostać w prezencie dla siebie.
Jeśli związek z jego dziewczyną szczery i bardzo blisko, można po prostu zapytać: „co kwiaty lubisz. A jeśli ona zapyta, po co ta informacja, możesz odpowiedzieć, że nie chcesz przypadkowo dać bukietu, na który byłaby uczulona. W ten sposób pytanie obróci się w żart i nie będzie wywoływać negatywnych skojarzeń.

/Artykuł sponsorowany/