Strona główna Artykuł sponsorowany Kontenery morskie na sprzedaż i na wynajem

Kontenery morskie na sprzedaż i na wynajem

0

Wielkogabarytowe kontenery wielokrotnego użytku przeznaczone są do transportu towarów drogą morską, lądową, kolejową i lotniczą. Są wygodne w transporcie multimodalnym, ponieważ dzięki standardowym urządzeniom można je przeładować z jednego środka transportu na inny bez rozładunku ładunku. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem kontenerów, które cechują się wysoką jakością wykonania i doskonałymi parametrami użytkowymi.

kontenery morskie

Wielkogabarytowe kontenery wielokrotnego użytku
Nasza firma posiada w swojej ofercie sprzedażowej i na wynajem kontenery morskie w wielu rozmiarach, dzięki czemu można dopasować konkretny model do bieżących potrzeb. Największe kontenery pomieszczą nawet 33 palety euro, natomiast klasyczne dostępne są w wymiarach: 10, 20 i 40 DC. Jeżeli istnieje taka potrzeba możemy zaoferować przeróbkę wybranego modelu zgodnie z przedstawionym projektem. Wyróżniamy się rynku atrakcyjnymi cenami usług i warunkami najmu. Można w naszej firmie wynająć kontenery morskie wielokrotnego użytku na jeden dzień albo nawet na kilkanaście lat. Naszym atutem jest zapewnienie opieki serwisowej na cały czas trwania umowy najmu.

Czym charakteryzują się wielokrotnego użytku?
Główne cechy klasyfikacyjne kontenera morskiego to cel, konstrukcja, nośność. Izolowane bloki metalowe są w stanie utrzymać stabilne warunki temperaturowe przez długi czas. Jako ocieplenie najczęściej stosowany jest styropian. Kontenery wentylowane przeznaczone są do transportu towarów wymagających stałej cyrkulacji powietrza. Kontener chłodniczy przeznaczony jest do przechowywania i transportu towarów wymagających utrzymania stabilnej temperatury. Są to zamrażarki żywności, lekarstwa, kwiaty, zioła, chemikalia.

Cechy konstrukcyjne

  • Rama. Solidna spawana rama wykonana z metalowych belek profilowych z narożnikami.
  • Ściany. Do ramy przyspawana jest profilowana blacha stalowa o grubości 1,5-2 mm.
  • Dach. Blacha profilowana o grubości 2 mm przyspawana do ramy.
  • Drzwi. Solidne drzwi wahadłowe z niezawodnymi mechanizmami blokującymi.
  • Obróbka antykorozyjna i malowanie.

Sprzedawany lub wynajmowany w naszej firmie kontener morski przeznaczony jest do długotrwałego transportu i przechowywania towarów wymagających specjalnych warunków pod względem temperatury i wilgotności.

Zakres zastosowania metalowej skrzyni o zunifikowanych wymiarach
Kontener morski jest przeznaczony do przewożenia artykułów spożywczych, roślin, lekarstw, chemikaliów wymaga przestrzegania określonego reżimu temperatury i wilgotności przez długi czas. Transport morski odbywa się w ciągu tygodni lub miesięcy, a dostawa ładunku samochodem lub koleją trwa, co najmniej tydzień. Zapobieganie psuciu się produktów, powstawaniu zgnilizny i odrzutów jest możliwe pod warunkiem zastosowania nowoczesnych kontenerów chłodniczych, które zapobiegają zmianom temperatury. Kontenery morskie chłodnicze są również często używane przez handlowców na targach rolniczych. Nie zawsze jest możliwe umieszczenie specjalnych witryn chłodniczych, a lodówka jest zarówno magazynem, punktem sprzedaży, jak i lodówką.

Jakie korzyści przynoszą wielkogabarytowe kontenery chłodnicze?
Łatwe w obsłudze. Nie jest wymagany skomplikowany sprzęt ani szkolenie personelu. Możliwość korzystania zarówno z zakresu minus, jak i plus. Jest to bardzo ważne np. dla firm przewożących owoce czy kwiaty. Reżim temperatury jest sterowany ręcznie lub ustawiany automatycznie. Nie trzeba martwić się o awarię ustawień czy konieczność zmiany wskaźników, gdy na zewnątrz robi się cieplej lub zimniej.

/Artykuł sponsorowany/