Strona główna 0_Slider Dzień Dziecka z super nagrodami

Dzień Dziecka z super nagrodami [KONKURS]

0

Już wkrótce święto wszystkich dzieci. Z tej okazji wspólnie z naszymi sponsorami – sklepem Tommy Toys, Wydawnictwem RM oraz Wydawnictwem:  Znak Emotikon przygotowaliśmy konkursu z wymarzonymi prezentami dla Waszych pociech. Klocki LEGO, przebojowe zabawki, zabawne książeczki i opowieści? Wygraj wspaniałe nagrody!

Tradycyjnie jak co roku, choć nadal w okolicznościach pandemii, zapraszamy do konkursu z okazji Dzień Dziecka. Zorganizowaliśmy go wspólnie z naszymi wspaniałymi sponsorami, pragnącymi obdarowywać naszych młodszych, jak i starszych Czytelników – sklepem Tommy Toys, Wydawnictwem RM oraz Wydawnictwem:  Znak Emotikon. Jakie prezenty tym razem przygotowali?

lego, zabawki, sklep Świdnica, Tommy Toys
O przebojowe nagrody zadbał jak zwykle świdnicki sklep Tommy Toys, znajdujący się przy ul. Środkowej 5. To prawdziwe centrum spełniania dziecięcych marzeń, w którym znajdziemy całe mnóstwo wspaniałych, topowych i przede wszystkim wysokiej jakości zabawek. Sklep cały czas poszerza też swoją ofertę. Buszując w zapełnionych po brzegi regałach, znajdziemy popularne i rozchwytywane serie kultowych klocków Lego oraz Playmobil. Nie brakuje też bestsellerowych propozycji dla dziewczynek – jak chociażby lalek Barbie i zestawów  do nich, ale też popularnych serii – Top Model, Schleich, Baby Born czy Annabell. Z kolej chłopców mogą zainteresować  na przykład gry bitewne lub militarne modele do sklejania i wiele akcesoriów modelarskich. W sklepie znajdziemy także ciekawe gry towarzyskie, puzzle i mnóstwo innych fantastycznych zabawek dla dzieci w każdym wieku.

W tym roku dla naszych najmłodszych czytelników sklep Tommy Toys przygotował cztery wspaniałe prezenty. Wśród nich znajdują się – zestaw Playmobil 70500 Starter Pack Księżniczka, podświetlana szkatułka na biżuterię z serii Top Model, wafle konstrukcyjne Marioinex oraz zestaw dla każdego kolekcjonera i gracza Space Marines WH40k.

Kolekcją wyjątkowych prezentów pragnie obdarować dzieci także Wydawnictwem RM. Do wygrania ciekawe książeczki z serii „Gutek i potwory”, a wśród nich trzy tytuły – „Pan Flat nadchodzi!”, „Obronić Nautilusa!” i „Ratujmy park!”. Cykl książek, których bohaterem jest Gutek Zawada, stworzona została przez hiszpańskiego pisarza Jaume Coponsa i katalońską ilustratorkę Lilianę Fortuny. W każdej z nich chłopiec wraz z bandą potworów przeżywa zakręcone przygody.

To nie koniec podarunków od Wydawnictwa RM! Do wygrania również książeczki „Niki i Tesla Awantura o energię słoneczną”. – Kochające kłopoty i eksperymenty rodzeństwo! Będzie gorąco! Tym razem Niki i Tesla postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i odnaleźć rodziców – naukowców pracujących nad tajnym rządowym projektem dotyczącym energii solarnej. W pojedynku na ogniwa słoneczne będą musieli przechytrzyć mózgowca z półświatka i udaremnić próbę zamiany energii słonecznej w niebezpieczną dla ludzkości broń – zapowiada opowieść Wydawnictwo RM.

A może „Rysowanie w stylu Minecraft”? W konkursie można zdobyć również książkę, w której nauczysz się, jak rysować minecraftowe kształty za pomocą specjalnej siatki i kreować świat gry zwykłymi kredkami! – Znajdziesz tu ponad 80 przykładowych rysunków, które podzielono tematycznie. Postacie, zwierzęta, potwory i dekoracje… Cała gra komputerowa na papierze! Każdy rysunek rozrysowano na poszczególne etapy powstawania. Te z kolei pokazują, w jaki sposób łączyć ze sobą bloki uniwersum Minecrafta. A kiedy już zrozumiesz zasady rządzące perspektywą, nic nie powstrzyma cię przed tworzeniem własnych modeli… Na niezliczone sposoby, tak samo jak w grze! – przedstawia tytuł RM.

Do konkursu i wygrania nagród zaprasza także Wydawnictwo:  Znak Emotikon, które przygotowało dla dzieci dwie wyjątkowe książki – „Mój cień jest różowy” oraz „Jak być prawdziwym mężczyzną”, autorstwa Scotta Stuarta.

„Mój cień jest różowy” to podnosząca na duchu opowieść o odwadze bycia innym i byciu wiernym sobie z mocnym przekazem — to, co nas wyróżnia, i sprawia, że jesteśmy inni, jest fajne, prawdziwe: Być innym — jest bosko! 

Po sukcesie książki „Mój cień jest różowy” Scott Stuart powrócił z kolejną opowieścią dla dużych i małych – „Jak być prawdziwym mężczyzną”. Tym razem na warsztat biorąc postrzeganie męskości. Odmieniana przez wszystkie przypadki “męskość”, bywa powodem do dumy, daje przywileje, ale jest też prawdziwym wyzwaniem w obliczu zmieniających się obyczajów i przełamywania stereotypu tradycyjnego podziału ról społecznych pomiędzy kobietami i mężczyznami.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać zgłoszenie na adres [email protected]. Pytanie konkursowe brzmi: Co chciałbyś lub chciałabyś robić w swój wymarzony, idealny Dzień Dziecka? Odpowiedź może być ujęta na fotografii, we własnoręcznym rysunku, który po sfotografowaniu należy wysłać na naszego maila lub w kilku wyjaśniających zdaniach, wpisanych w treści zgłoszenia. Mail zatytułowany „Dzień Dziecka” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej), wybór nagrody oraz zgodę na publikację – zdjęć, wizerunku dziecka (jeśli w tej formie zostanie wysłane zgłoszenie) i danych osobowych, które pojawią się w ogłoszeniu o rozstrzygnięciu konkursu na portalu Świdnica24. Na fotografie czekamy do 28 maja do godz. 10.00. Rozwiązanie konkursu zostanie opublikowane na portalu Świdnica24. Nagród nie wysyłamy. O wygranej powiadomimy Was też mailowo lub telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułPrzez Świdnicę po raz drugi przeszedł Marsz Pamięci Rotmistrza Pileckiego [FOTO]
Następny artykułDronem nad Świdnicą – Osiedle Zwierzynieckie [FOTO]