Strona główna Wydarzenia Świdnica Świąteczne upominki trafiły do seniorów

Świąteczne upominki trafiły do seniorów [FOTO]

0

W Wielki Czwartek do seniorów z Domu Seniora Marconi trafiły świąteczne upominki przygotowane przez uczniów i kadrę Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdnicy.

fot. Dom Seniora Marconi

Dzisiaj ślemy serdeczne podziękowania dla nauczycieli oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdnicy. Wiemy, że zawsze możemy na nich liczyć, nie zawiedli i tym razem. Dzieci przy współpracy nauczycieli przygotowały na święta dla seniorów cudowną niespodziankę: bukiety kwiatów i mnóstwo słodkości – przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawiciele Domu Seniora Marconi w Świdnica, dziękując przy tym za okazaną życzliwość oraz wsparcie.

Radości z pomyślnie zrealizowanej akcji nie kryje dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2. – Dziękuję wspaniałym dzieciom i rodzicom: Zuzi Stachoń z 5a i Marysi Falucie z 2b, Justynce z 2c i Jagodzie Przystupie z 0b, Szymonowi z 6a i Filipowi Mikus z 0b, Julce Rafce z 2b, Adamowi Pilipczukowi z 3a, Lence z 4a i Olafowi Płoczyniak z 5a, Elizie Szwarc z 1b, Milence z 0a i Justynce Gerus z 2a, Kacprowi Suchodolskiemu z 0b, oraz tym, którzy zostawili upominki, a których imion nie zdążyłam zapisać. Nauczycielom i pracownikom: Magdzie Klimkiewicz, Karolinie Grzelak, Beacie Ślęzak, Marcie Kucharskiej, Ani Kurasińskiej, Ani Pisuli, Kasi Stachoń, Adzie Krzyżaniak i członkom Szkolnego Koła Wolontariatu za wykonanie upominków. Dziękuję dwóm zaprzyjaźnionym, zawsze wspierającym nas osobom: Krystynie Kościołek i Magdzie Magda Jęczmień – wylicza Alicja Matysik, dyrektor “Dwójki”.

/Dom Seniora Marconi, Szkoła Podstawowa nr 2 w Świdnicy, opr. mn/

fot. Dom Seniora Marconi