Strona główna Artykuł sponsorowany Kredyt gotówkowy w banku czy przez Internet – co się bardziej opłaca?

Kredyt gotówkowy w banku czy przez Internet – co się bardziej opłaca?

0

Potrzebujesz kredytu? Zapewne wahasz się, czy złożyć wniosek osobiście w placówce banku i być może negocjować warunki, czy wypełnić wniosek przez Internet. Ta druga opcja jest coraz bardziej popularna – i nie bez przyczyny. Zobacz, jakie zalety daje wnioskowanie o kredyt online!

Jeśli ludzie wnioskują o kredyt osobiście, oznacza to sporo kosztów dla banku. Ktoś musi być w placówce i obsługiwać wnioski. Utrzymanie tych placówek kosztuje. Z czego są finansowane? W dużej mierze z kosztów, które ponoszą kredytobiorcy.

Z tego powodu kredyty zaciągane online są tańsze. Wnioskując o kredyt przez Internet, możesz skorzystać z ciekawych rabatów i promocji niedostępnych w placówce.

Jeśli wnioskujesz o kredyt online, prawdopodobnie będziesz mieć niższe oprocentowanie rat – nawet o kilka procent w skali roku. To duży zysk, szczególnie kiedy pożyczasz większe kwoty.

Dodatkowo najlepsze kredyty gotówkowe przez Internet są pozbawione prowizji! To zysk, który wynosi nawet kilka tysięcy złotych przy pożyczce na kilkadziesiąt tysięcy. Zdecydowanie warto wziąć to pod uwagę.

Co ważne, nie musisz ograniczać się do oferty kredytu w banku, w którym masz konto osobiste. Możesz samodzielnie sprawdzić oferty wielu banków i wybrać najkorzystniejszą. Posłuży Ci do tego porównywarka kredytów gotówkowych. To specjalna strona, na której znajduje się interaktywny ranking kredytów gotówkowych online. Taki, który nie tylko wskaże Ci generalnie najlepsze oferty na rynku, ale także tę, która jest najlepsza dla Ciebie.

Wystarczy, że na stronie porównywarki podasz kwotę, o którą chcesz zawnioskować, a także planowaną liczbę rat. Możesz też zaznaczyć dodatkowe warunki, na przykład „bez konta osobistego” i „bez ubezpieczenia”, a także „oferty promocyjne”. Porównywarka kredytów gotówkowych sama wyfiltruje Ci odpowiednie oferty.

Kiedy klikniesz „sprawdź”, porównywarka ponownie wyświetli Ci ranking kredytów gotówkowych, ale tym razem będzie pokazywać tylko odpowiednie dla Ciebie oferty. Wyświetli Ci także wysokość oprocentowania i prowizji, RRSO i koszt w złotówkach oraz wysokość rat. Pozwoli Ci to świadomie wybrać najatrakcyjniejszą ofertę – czyli po prostu najtańszą.

Dodatkowo porównywarka wyświetla szczegółowe informacje o każdej ofercie: warunki udzielenia kredytu (sprawdź je koniecznie, nie wnioskuj o kredyt w banku, który odrzuci Twój wniosek) oraz zalety i wady danej oferty.

Uzbrojony w tak szczegółową wiedzę, z pewnością wybierzesz najlepszą ofertę kredytu gotówkowego. I w dodatku tańszą niż w placówce tego samego banku!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułObostrzenia ponownie przedłużone. Jest decyzja w sprawie otwarcia żłobków i przedszkoli
Następny artykułStanisław Kowalski ze Świdnicy skończył 111 lat!