Strona główna 0_Slider Czy wrócimy do grania 10 kwietnia? Oto zaktualizowany terminarz IV ligi i...

Czy wrócimy do grania 10 kwietnia? Oto zaktualizowany terminarz IV ligi i okręgówki!

0

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej zaktualizował terminarze rozgrywek, licząc że piłkarze wrócą do rywalizacji o ligowe punkty już w weekend 10 i 11 kwietnia. Szczególnie w IV lidze czeka nas spory maraton i kilka śród do zagrania, ale walka w sezonie 2020/2021 ma zakończyć się jeszcze w czerwcu 2021 roku. Sprawdźcie kiedy i z kim będą grać zawodnicy AKS-u Strzegom, LKS-u Bystrzyca Górna, Granitu Roztoka, Gromu Witków, Zjednoczonych Żarów, Victorii Świebodzice, Venus Nowice, Cukrownika Pszenno, Dabro-Bau Makowice i Karoliny Jaworzyna Śląska.

Sytuacja mocno skomplikowała się szczególnie w rozgrywkach IV ligi. Tam w grupie wschodniej, gdzie oglądamy na co dzień zmagania dwójki naszych reprezentantów – AKS-u Strzegom i LKS-u Bystrzyca Górna występuje aż 19 drużyn. Piłkarze są po pierwszej wiosennej kolejce, która rozegrała się 13 i 14 marca, lecz kolejne trzy serie spotkań zostały przełożone. W efekcie terminarz, szczególnie w maju i czerwcu będzie mocno napięty, a sezon ma zakończyć się w dniach 26 i 27 czerwca. Piłkarze z wałbrzyskiej okręgówki rundę rewanżową mieli rozpocząć z kolei tydzień później, czyli 20 marca. Tak się jednak nie stało, a wszystko w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa. Drużyny występujące na tym szczeblu rozgrywkowym, podobnie jak czwartoligowcy wrócą na boiska w weekend 10 i 11 kwietnia, a rundę zamkniemy w ostatni weekend czerwca.

Runda wiosenna IV ligi – grupa wschodnia:

22. kolejka (10-11 kwietnia)
Pauza: Moto Jelcz Oława
Mechanik Brzezina – AKS Strzegom
Unia Bardo – Orzeł Lubawka
Piast Żerniki Wrocław – Nysa Kłodzko
Pogoń Pieszyce – MKP Wołów
Orzeł Prusice – Polonia Trzebnica
LKS Bystrzyca Górna – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Bielawianka Bielawa
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów – Piast Nowa Ruda

23. kolejka (17-18 kwietnia)
Pauza: Lechia Dzierżoniów
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa – LKS Bystrzyca Górna
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica – Pogoń Pieszyce
MKP Wołów – AKS Strzegom
Mechanik Brzezina – Piast Żerniki Wrocław
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Orzeł Lubawka – Moto Jelcz Oława

24. kolejka (24-25 kwietnia)
Pauza: Orzeł Lubawka
Mechanik Brzezina – Unia Bardo
Moto Jelcz Oława – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki Wrocław – MKP Wołów
AKS Strzegom – Polonia Trzebnica
Pogoń Pieszyce – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice – Bielawianka Bielawa
LKS Bystrzyca Górna – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Lechia Dzierżoniów

25. kolejka 25 (1 maja)
Pauza: GKS Mirków/Długołęka
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice – Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa – Pogoń Pieszyce
Sokół Wielka Lipa – AKS Strzegom
Polonia Trzebnica – Piast Żerniki Wrocław
MKP Wołów – Unia Bardo
Mechanik Brzezina – Moto Jelcz Oława
Nysa Kłodzko – Orzeł Lubawka

26. kolejka 26 (3 maja)
Pauza: Nysa Kłodzko
Mechanik Brzezina – Orzeł Lubawka
Moto Jelcz Oława – MKP Wołów
Unia Bardo – Polonia Trzebnica
Piast Żerniki Wrocław – Sokół Wielka Lipa
AKS Strzegom – Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce – Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice – Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna – Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – GKS Mirków/Długołęka

27. kolejka (8-9 maja)
Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Mirków/Długołęka – LKS Bystrzyca Górna
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Prusice
Piast Nowa Ruda – Pogoń Pieszyce
Sokół Marcinkowice – AKS Strzegom
Bielawianka Bielawa – Piast Żerniki Wrocław
Sokół Wielka Lipa – Unia Bardo
Polonia Trzebnica – Moto Jelcz Oława
MKP Wołów – Orzeł Lubawka
Mechanik Brzezina – Nysa Kłodzko

28. kolejka (15-16 maja)
Pauza: Mechanik Brzezina
Nysa Kłodzko – MKP Wołów
Orzeł Lubawka – Polonia Trzebnica
Moto Jelcz Oława – Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki Wrocław – Sokół Marcinkowice
AKS Strzegom – Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce – Lechia Dzierżoniów
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka
LKS Bystrzyca Górna – Orzeł Ząbkowice Śląskie

29. kolejka (22-23 maja)
Pauza: LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Pogoń Pieszyce
Lechia Dzierżoniów – AKS Strzegom
Piast Nowa Ruda – Piast Żerniki Wrocław
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Bielawianka Bielawa – Moto Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Lubawka
Polonia Trzebnica – Nysa Kłodzko
MKP Wołów – Mechanik Brzezina

30. kolejka (26 maja)
Pauza: MKP Wołów
Mechanik Brzezina – Polonia Trzebnica
Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
Orzeł Lubawka – Bielawianka Bielawa
Moto Jelcz Oława – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Piast Żerniki Wrocław – Lechia Dzierżoniów
AKS Strzegom – GKS Mirków/Długołęka
Pogoń Pieszyce – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice – LKS Bystrzyca Górna

31. kolejka (29-30 maja)
Pauza: Orzeł Prusice
LKS Bystrzyca Górna – Pogoń Pieszyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie – AKS Strzegom
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki Wrocław
Lechia Dzierżoniów – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Moto Jelcz Oława
Sokół Marcinkowice – Orzeł Lubawka
Bielawianka Bielawa – Nysa Kłodzko
Sokół Wielka Lipa – Mechanik Brzezina
Polonia Trzebnica – MKP Wołów

32. kolejka (2 czerwca)
Pauza: Polonia Trzebnica
MKP Wołów – Sokół Wielka Lipa
Mechanik Brzezina – Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko – Sokół Marcinkowice
Orzeł Lubawka – Piast Nowa Ruda
Moto Jelcz Oława – Lechia Dzierżoniów
Unia Bardo – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom – LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce – Orzeł Prusice

33. kolejka (5-6 czerwca)
Pauza: Pogoń Pieszyce
Orzeł Prusice – AKS Strzegom
LKS Bystrzyca Górna – Piast Żerniki Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
GKS Mirków/Długołęka – Moto Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Lubawka
Piast Nowa Ruda – Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice – Mechanik Brzezina
Bielawianka Bielawa – MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica

34. kolejka (12-13 czerwca)
Pauza: Sokół Wielka Lipa
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
MKP Wołów – Sokół Marcinkowice
Mechanik Brzezina – Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko – Lechia Dzierżoniów
Orzeł Lubawka – GKS Mirków/Długołęka
Moto Jelcz Oława – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo – LKS Bystrzyca Górna
Piast Żerniki Wrocław – Orzeł Prusice
AKS Strzegom – Pogoń Pieszyce

35. kolejka (16 czerwca)
Pauza: AKS Strzegom
Pogoń Pieszyce – Piast Żerniki Wrocław
Orzeł Prusice – Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna – Moto Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orzeł Lubawka
GKS Mirków/Długołęka – Nysa Kłodzko
Lechia Dzierżoniów – Mechanik Brzezina
Piast Nowa Ruda – MKP Wołów
Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa

36. kolejka (19-20 czerwca)
Pauza: Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda
MKP Wołów – Lechia Dzierżoniów
Mechanik Brzezina – GKS Mirków/Długołęka
Nysa Kłodzko – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Lubawka – LKS Bystrzyca Górna
Moto Jelcz Oława – Orzeł Prusice
Unia Bardo – Pogoń Pieszyce
Piast Żerniki Wrocław – AKS Strzegom

37. kolejka (23 czerwca)
Pauza: Piast Żerniki Wrocław
AKS Strzegom – Unia Bardo
Pogoń Pieszyce – Moto Jelcz Oława
Orzeł Prusice – Orzeł Lubawka
LKS Bystrzyca Górna – Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Mechanik Brzezina
GKS Mirków/Długołęka – MKP Wołów
Lechia Dzierżoniów – Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda – Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa

38. kolejka (26-27 czerwca)
Pauza: Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa – Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa – Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
MKP Wołów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Mechanik Brzezina – LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko – Orzeł Prusice
Orzeł Lubawka – Pogoń Pieszyce
Moto Jelcz Oława – AKS Strzegom
Unia Bardo – Piast Żerniki Wrocław

Runda wiosenna – klasa okręgowa

16. kolejka (10-11 kwietnia)
Venus Nowice – Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Zdrój Jedlina Zdrój
Sparta Ziębice – Karolina Jaworzyna Śląska
Trojan Lądek Zdrój – Kryształ Stronie Śląskie
Grom Witków – Victoria Świebodzice
Zjednoczeni Żarów – Cukrownik Pszenno
Słowianin Wolibórz – Dabro-Bau Makowice
Skałki Stolec – Granit Roztoka

17. kolejka (17-18 kwietnia)
Sparta Ziębice – Kryształ Stronie Śląskie
Skałki Stolec – Venus Nowice
Granit Roztoka – Słowianin Wolibórz
Dabro-Bau Makowice – Zjednoczeni Żarów
Cukrownik Pszenno – Grom Witków
Victoria Świebodzice – Trojan Lądek Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zdrój Jedlina Zdrój – Włókniarz Kudowa Zdrój

18. kolejka (24-25 kwietnia)
Venus Nowice – Zdrój Jedlina Zdrój
Włókniarz Kudowa Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Kryształ Stronie Śląskie
Sparta Ziębice – Victoria Świebodzice
Trojan Lądek Zdrój – Cukrownik Pszenno
Grom Witków – Dabro-Bau Makowice
Zjednoczeni Żarów – Granit Roztoka
Słowianin Wolibórz – Skałki Stolec

19. kolejka (1 maja)
Słowianin Wolibórz – Venus Nowice
Skałki Stolec – Zjednoczeni Żarów
Granit Roztoka – Grom Witków
Dabro-Bau Makowice – Trojan Lądek Zdrój
Cukrownik Pszenno – Sparta Ziębice
Victoria Świebodzice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kryształ Stronie Śląskie – Włókniarz Kudowa Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska – Zdrój Jedlina Zdrój

20. kolejka (3 maja)
Venus Nowice – Karolina Jaworzyna Śląska
Zdrój Jedlina Zdrój – Kryształ Stronie Śląskie
Włókniarz Kudowa Zdrój – Victoria Świebodzice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Cukrownik Pszenno
Sparta Ziębice – Dabro-Bau Makowice
Trojan Lądek Zdrój – Granit Roztoka
Grom Witków – Skałki Stolec
Zjednoczeni Żarów – Słowianin Wolibórz

21. kolejka (8-9 maja)
Zjednoczeni Żarów – Venus Nowice
Słowianin Wolibórz – Grom Witków
Skałki Stolec – Trojan Lądek Zdrój
Granit Roztoka – Sparta Ziębice
Dabro-Bau Makowice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Cukrownik Pszenno – Włókniarz Kudowa Zdrój
Victoria Świebodzice – Zdrój Jedlina Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie – Karolina Jaworzyna Śląska

22. kolejka (15-16 maja)
Venus Nowice – Kryształ Stronie Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Świebodzice
Zdrój Jedlina Zdrój – Cukrownik Pszenno
Włókniarz Kudowa Zdrój – Dabro-Bau Makowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Granit Roztoka
Sparta Ziębice – Skałki Stolec
Trojan Lądek Zdrój – Słowianin Wolibórz
Grom Witków – Zjednoczeni Żarów

23. kolejka (22-23 maja)
Grom Witków – Venus Nowice
Zjednoczeni Żarów – Trojan Lądek Zdrój
Słowianin Wolibórz – Sparta Ziębice
Skałki Stolec – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Granit Roztoka – Włókniarz Kudowa Zdrój
Dabro-Bau Makowice – Zdrój Jedlina Zdrój
Cukrownik Pszenno – Karolina Jaworzyna Śląska
Victoria Świebodzice – Kryształ Stronie Śląskie

24. kolejka (29-30 maja)
Venus Nowice – Victoria Świebodzice
Kryształ Stronie Śląskie – Cukrownik Pszenno
Karolina Jaworzyna Śląska – Dabro-Bau Makowice
Zdrój Jedlina Zdrój – Granit Roztoka
Włókniarz Kudowa Zdrój – Skałki Stolec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Słowianin Wolibórz
Sparta Ziębice – Zjednoczeni Żarów
Trojan Lądek Zdrój – Grom Witków

25. kolejka (3 czerwca)
Trojan Lądek Zdrój – Venus Nowice
Grom Witków – Sparta Ziębice
Zjednoczeni Żarów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Słowianin Wolibórz – Włókniarz Kudowa Zdrój
Skałki Stolec – Zdrój Jedlina Zdrój
Granit Roztoka – Karolina Jaworzyna Śląska
Dabro-Bau Makowice – Kryształ Stronie Śląskie
Cukrownik Pszenno – Victoria Świebodzice

26. kolejka (5-6 czerwca)
Venus Nowice – Cukrownik Pszenno
Victoria Świebodzice – Dabro-Bau Makowice
Kryształ Stronie Śląskie – Granit Roztoka
Karolina Jaworzyna Śląska – Skałki Stolec
Zdrój Jedlina Zdrój – Słowianin Wolibórz
Włókniarz Kudowa Zdrój – Zjednoczeni Żarów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Grom Witków
Sparta Ziębice – Trojan Lądek Zdrój

27. kolejka (12-13 czerwca)
Sparta Ziębice – Venus Nowice
Trojan Lądek Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Grom Witków – Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Żarów – Zdrój Jedlina Zdrój
Słowianin Wolibórz – Karolina Jaworzyna Śląska
Skałki Stolec – Kryształ Stronie Śląskie
Granit Roztoka – Victoria Świebodzice
Dabro-Bau Makowice – Cukrownik Pszenno

28. kolejka (16 czerwca)
Venus Nowice – Dabro-Bau Makowice
Cukrownik Pszenno – Granit Roztoka
Victoria Świebodzice – Skałki Stolec
Kryształ Stronie Śląskie – Słowianin Wolibórz
Karolina Jaworzyna Śląska – Zjednoczeni Żarów
Zdrój Jedlina Zdrój – Grom Witków
Włókniarz Kudowa Zdrój – Trojan Lądek Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice

29. kolejka (19-20 czerwca)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki -Venus Nowice
Sparta Ziębice – Włókniarz Kudowa Zdrój
Trojan Lądek Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój
Grom Witków – Karolina Jaworzyna Śląska
Zjednoczeni Żarów – Kryształ Stronie Śląskie
Słowianin Wolibórz – Victoria Świebodzice
Skałki Stolec – Cukrownik Pszenno
Granit Roztoka – Dabro-Bau Makowice

30. kolejka (26-27 czerwca)
Venus Nowice – Granit Roztoka
Dabro-Bau Makowice – Skałki Stolec
Cukrownik Pszenno – Słowianin Wolibórz
Victoria Świebodzice – Zjednoczeni Żarów
Kryształ Stronie Śląskie – Grom Witków
Karolina Jaworzyna Śląska – Trojan Lądek Zdrój
Zdrój Jedlina Zdrój – Sparta Ziębice
Włókniarz Kudowa Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki