Strona główna 0_Slider Polonia Stal walczy o punkty w Kluczborku

Polonia Stal walczy o punkty w Kluczborku [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Polonii Stali w ten weekend powalczą o kolejne ligowe punkty. Tym razem świdniczanie zmierzą się na wyjeździe z drużyną MKS Kluczbork. Początek meczu o 14:30.

Rozpoczynamy spotkanie.

Świdnica w składzie: Kot, Kozachenko, Kasprzak, Salamon, Sowa, Szuba, Diduszko, Borowy, Osiadły, Ciupka, Myrta.

MKS Kluczbork w składzie:

3′ – bardzo dobry i odważny początek gości, strzał Borowego zablokowany.

4′ – rzut rożny dla świdniczan, piłkę łapie bramkarz MKS-u Kluczbork.

6′ – kluczborkowianie starają się więcej operować piłką, ale biało-zieloni prezentują się na razie bardzo dobrze.

8′ – znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego Szuby, główka Salamona minimalnie niecelna.

9′ – świdniczanie grają z charakterem i na dużej intensywności, starając się błyskawicznie doskakiwać do rywali.

11′ – kontra gospodarzy, dobrze spisują się nasi obrońcy.

13′ – i znów niestety pierwsza, tak naprawdę groźna sytuacja przeciwników kończy się golem. We wnętrzu pola karnego do piłki dopadł Norbert Jaszczak i mocnym uderzeniem w krótki słupek pokonał Bartka Kota. Przegrywamy 0:1!!!

18′ – Borowy dogrywa świetnie do Myrty – ten przegrywa pojedynek jeden na jednego z bramkarzem MKS-u! Od początku rundy stwarzamy sobie przynajmniej po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale skuteczność pozostawia wiele do życzenia…

22′ – Szuba kombinacyjnie rozgrywa rzut wolny z Borowym, ten drugi decyduje się na strzał z 16 metrów, ale górą golkiper gospodarzy.

23′ – w odpowiedzi strzał kluczborkowian – broni Kot.

28′ – cały czas na połowie przeciwników znajdują się świdniczanie, szkoda tego straconego gola, bo rozgrywamy zdecydowanie najlepsze zawody w rundzie rewanżowej.

32′ – pierwszy poważny błąd arbitra, Kasprzak czysto powstrzymywał zawodnika gospodarzy, innego zdania był jednak sędzia odgwizdując faul i pokazując naszemu piłkarzowi żółtko.

34′ – bardzo groźnie w naszej szesnastce, mały bilard, ale skończyło się dla nas dobrze, a piłka trafiła w koszyczek Kota.

36′ – fantastyczne i soczyste uderzenie Kamila Nykiela z około 35 metrów – nieco wysunięty w przód Kot został zaskoczony i mamy 2:0 dla Kluczborka!!!

38′ – kombinacyjna akcja Ciupki z Borowy, piłka po strzale Grześka mija światło bramki.

43′ – w końcówce pierwszej połowy zdecydowaną inicjatywę przejmują rywale, mocno spychając nas do defensywy.

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:2.

45’ – rozpoczynamy drugą połowę

46’ – zmiana w świdnickim zespole, schodzi Osiadły, wchodzi Krakowski

50’ – żółta kartka dla Salamona

52’ – rzut wolny dla Kluczborka, bez zagrożenia

54′ – początek drugiej połowy dla rywali, którzy mają chrapkę na trzecie trafienie tego dnia.

56′ – bardzo groźne uderzenie Szuby z rzutu wolnego – piłka o centymetry mija słupek bramki gospodarzy.

57′ – znów zaczynamy dochodzić do głosu, uderzenie Krakowskiego zablokowane, strzał Borowego niecelny.

63′ – gra przenosi się do środka pola, cały czas korzystny rezultat mają byli pierwszoligowcy.

64′ – dośrodkowuje Sowa, groźnie głową uderza Krakowski, ale niestety górą golkiper przeciwników.

65′ – boisko opuszczają Szuba i Myrta, w ich miejsce Filipczak i Szydziak.

67′ – no niestety kolejna dobra okazja zostaje przez nas niewykorzystana, Szydziak odgrywał do Borowego, a soczysty strzał naszego pomocnika zdołał wybronić golkiper miejscowych.

72′ – bardzo ambitnie świdniczanie walczą choćby o kontaktowe trafienie – Borowy wpadł w pole karne, lecz niestety uderzył niedokładnie.

76′ – w odpowiedzi zaatakowali gospodarze – strzał zawodnika z Kluczborka tylko w boczną siatkę.

77’ – zmiana w świdnickiej drużynie, schodzi Diduszko, wchodzi Sztylka

78’ – mocno z dystansu Ciupka, niecelnie

80’ – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika MKS-u, Pudlika. Rzut wolny dla biało-zielonych, bez zagrożenia

82’ – niecelne podanie Kasprzaka, ale na nasze szczęście przeciwnik nie zdołał wykorzystać naszego błędu w rozegraniu

84’ – niebezpieczny rzut wolny dla Kluczborka z narożnika naszego pola karnego, łapie piłkę Kot

86’ – zmiana w Polonii Stali, schodzi Kozachenko, wchodzi Tragarz

87’ – strzelamy gola kontaktowego. Do prostopadłej piłki od Ciupki dobrze wybiega Szydziak, który nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywala. MKS Kluczbork 2:1 MKS Polonia Stał Świdnica

89’ – marnujemy doskonałą okazję. Szydziak nie trafia w piłkę w kolejnej sytuacji sam na sam z bramką

90’ – Krakowski uderzę obok spojenia bramki Kluczborka, walczymy dalej!

90’ – sędzia zdecydował się doliczyć trzy minuty do regulaminowego czasu gry

90’ – z 16. metra uderza Borowy, piłka mija słupek bramki

91’ – strzał Kasprzaka blokuje defensor z Kluczborka

93’ – rywal gra na czas, świdniczanie odbierają, ale nie mogą zagrozić bramce

koniec meczu. Przygrywamy 2:1, ale w końcówce meczu nie zabrakło szans do wyrównania. Mimo wyniku należy pochwalić nasz zespół za grę do końca. Z Kluczborka wyjeżdżamy z podniesioną głową