Strona główna 0_Slider Pierwsze oznaki wiosny na fotografiach

Pierwsze oznaki wiosny na fotografiach [KONKURS]

0

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Choć 21 marca zgodnie z kalendarzem nastąpi jej pierwszy dzień, to już dziś dostrzegamy coraz dłuższe i słoneczniejsze dni, a także powoli budzącą się do życia przyrodę i rozkwitające wiosenne kwiaty. Zrób zdjęcie pierwszych oznak wiosny i wygraj wyjątkowe upominki portalu Świdnica24.

Zapraszamy do konkursu z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. By wziąć w zabawie, wystarczy wykonać jedno zdjęcie, własnego autorstwa, z oznakami wiosny i przesłać je na wskazany adres: [email protected]. W zgłoszeniu należy również napisać imię i nazwisko autora zdjęcia, datę wykonania i miejsce. Mail zatytułowany „Wiosna” powinien zawierać także kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć i danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl.

Do wygrania nasze wyjątkowe upominki – kubki lub porcelanowe filiżanki z podstawkiem, długopis oraz torby miejskie. Wszystkie gadżety oczywiście z logo Swidnica24. Dodatkowo każde zdjęcie przesłane na konkurs umieszczone zostanie w „Fotogalerii Czytelników”.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 19 marca do południa. Tego samego dnia po rozstrzygnięciu konkursu powiadomimy Was o wygranej. Nagród nie wysyłamy. Wyniki konkursu wraz ze zwycięskimi zdjęciami opublikujemy na portalu Świdnica24 w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułZUS kontroluje zwolnienia lekarskie także w czasie pandemii. „Chorzy” muszą oddać ponad 1,1 mln złotych
Następny artykułWalczyła do końca. Odeszła Justyna Ciok