Strona główna Wydarzenia Żarów Paka dla niemowlaka na powitanie najmłodszych mieszkańców Gminy Żarów

Paka dla niemowlaka na powitanie najmłodszych mieszkańców Gminy Żarów

1

Narodziny dziecka to jeden z najwspanialszych momentów w życiu każdej rodziny. Jest to również radość dla lokalnej społeczności, bowiem tego dnia powiększa się grono mieszkańców gminy. Gratulując rodzicom narodzin potomka, a tym samym pragnąc przywitać nowo narodzonego mieszkańca gminy Żarów Urząd Miejski organizuje akcję promocyjną „Paka dla Niemowlaka”.

Na ręce rodziców każdego nowo narodzonego mieszkańca zameldowanego na pobyt stały na terenie gminy Żarów wręczone zostaną powitalne pakiety. Maluch otrzyma specjalnie przygotowaną wyprawkę, którą rodzicom osobiście wręczy burmistrz Miasta Żarów. Warunkiem otrzymania zestawu upominkowego jest zameldowanie nowo narodzonego dziecka na pobyt stały na terenie gminy Żarów i zameldowanie na pobyt stały przynajmniej jednego z rodziców bądź opiekunów prawnych w okresie co najmniej 3 miesięcy przed narodzeniem dziecka.

– Chcemy w szczególny sposób przywitać nowych mieszkańców naszej gminy. „Paka dla Niemowlaka” to nowy projekt, który ma na celu podkreślenie tego wyjątkowego momentu każdego nowo narodzonego mieszkańca i mieszkankę będziemy witać z radością, życząc im i ich rodzicom wszystkiego co najlepsze – mówi zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Rodzice zainteresowani otrzymaniem pakietu powitalnego muszą złożyć wniosek oraz oświadczenie o wykorzystaniu wizerunku na potrzeby działalności promocyjnej. Wniosek można złożyć w Urzędzie Miejskim w Żarowie osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów. Możliwe jest również złożenie wniosku elektronicznie poprzez ePUAP. Regulamin akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka” oraz wniosek i oświadczenie do pobrania ze strony internetowej www.um.zarow.pl Szczegółowych informacji udziela Referat Organizacyjny pod numerem tel. 74 30 67 329 i 74 60 67 340.

/UM Żarów/opr. red./