O olbrzymim sukcesie mogą mówić piłkarki ręczne reprezentujące barwy MKS-u Victoria Świebodzice. Po raz pierwszy do kadry Polski powołanych zostało aż pięć świebodzickich szczypiornistek!
W tym gronie znalazły się: Justyna Adamczewska, Patrycja Barna, Jagoda Serafin, Martyna Szczepanik i Marika Szulc. Podopieczne trenerki Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans z rocznika 2006 już od 8 lutego będą szkolić się w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich zlokalizowanym w Szczyrku.
/UM Świebodzice/

![Polonia z najwyższym zwycięstwem w sezonie, mistrzostwem rozgrywek i awansem wyżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/724216712_999133263011870_864029508461218601_n-238x178.jpg)
![Tak bawili się Świdniczanie podczas sportowego pikniku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dni-Swidnicy-2026-D3-piknik-sportowy-2026.06.14-37-238x178.jpg)
![Strzegomska Dwunastka po raz trzynasty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Strzegomska-Dwunastka-2026.06.13-10-238x178.jpg)
![Spłonął boks śmietnikowy przy Parkowej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Saperow-pozar-smietnika-2026.06.13-mix-100x75.jpg)

![Spłonął opuszczony lokal użytkowy w Pyszczynie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/721844328_122324805872226955_396243876375958441_n-100x75.jpg)



